شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - morytekno - 2019-09-05 05:29 PM

سلام.خریدار ای تی یابولباس سفارش اروپاهستم

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - mahadikhatir - 2019-09-24 03:19 PM

سلام دوستان
از کجا میشه لول تفنگ 5تیر برونینگ تهیه کرد کسی اطلاعاتی داره ؟

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Diana52 - 2019-09-24 07:53 PM

(2019-09-24 03:19 PM)mahadikhatir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

سلام

بعضی از تعمیرکارای مجاز سلاح قطعات یدکی رو هم میارن. اما در مورد لول اگر سلاح شما با جواز قانونی هستش چون شماره سریال لول با بدنه سلاح باید یکی باشه این ممکنه براتون دردسر ایجاد کنه حتی اگر بتونید سفارش بگذارید و بخرید.قبلش تحقیق کنید که نیاز به کسب اجازه از سازمان اسلحه و مهمات هستش یا نه.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - kaveshooka - 2019-09-25 08:52 AM

(2019-09-24 03:19 PM)mahadikhatir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

با سلام دوست عزیز
من حدود 20 روز پیش رفته بودم تهران و برای خرید چوک اسلحه 5 تیر چون شیراز گیرم نیومد رفتم فردوسی . اونجا به خاطر علاقه توی اکثر مغازه ها رفتم . توی چند تا مغازه 5 تیرهای برونینگ واسه فروش دیدم و حتی یه مغازه یه مدل جدید داشت که داخل یه ویترین جداگانه بود و خیلی هم گرون . قیمتش رو 210 ملیون میگفت . تعجب کردم که این تفنگ جدید از کجا اومده و جواز شده ... در مورد لوازم که پرسیدم گفتن با سفارش براتون تهیه میکنیم فقط نباید مدل خیلی قدیمی باشه . شما فردوسی تشریف ببرید و پرس و جو کنید احتمالا نتیجه میگیرید .

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - mahadikhatir - 2019-09-25 10:31 AM

(2019-09-25 08:52 AM)kaveshooka نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

با سلام دوست عزیز
من حدود 20 روز پیش رفته بودم تهران و برای خرید چوک اسلحه 5 تیر چون شیراز گیرم نیومد رفتم فردوسی . اونجا به خاطر علاقه توی اکثر مغازه ها رفتم . توی چند تا مغازه 5 تیرهای برونینگ واسه فروش دیدم و حتی یه مغازه یه مدل جدید داشت که داخل یه ویترین جداگانه بود و خیلی هم گرون . قیمتش رو 210 ملیون میگفت . تعجب کردم که این تفنگ جدید از کجا اومده و جواز شده ... در مورد لوازم که پرسیدم گفتن با سفارش براتون تهیه میکنیم فقط نباید مدل خیلی قدیمی باشه . شما فردوسی تشریف ببرید و پرس و جو کنید احتمالا نتیجه میگیرید .
ممنون دوست عزیز
Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - bikhyal - 2019-09-28 05:42 PM

(2019-09-25 08:52 AM)kaveshooka نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

با سلام دوست عزیز

سلام.فکر کنم سر به سرتون گذاشته چون من پارسال فروشگاه آقای بنی طالبی شهرکرد .یه ۲۰۱۷ .مدل مکسوس قیمت کردم ۳۵ میلیون.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - BAHMANRAHIMI - 2019-09-29 12:36 PM

........ حتی یه مغازه یه مدل جدید داشت که داخل یه ویترین جداگانه بود و خیلی هم گرون . قیمتش رو 210 ملیون میگفت . ........... .
[/quote]

سلام.فکر کنم سر به سرتون گذاشته چون من پارسال فروشگاه آقای بنی طالبی شهرکرد .یه ۲۰۱۷ .مدل مکسوس قیمت کردم ۳۵ میلیون.
[/quote]

فعلا هر کی هر چی بگه است، سرکار گذاشتن نیست وقتی دولول روس 30 میلیون قیمت میدن، مطمنا آقای بنی طالبی هم دیگه برونینگ مکسوس رو 35 میلیون نمیده، اگر بتونید ازش قیمت بگیرید متوجه میشید

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - kaveshooka - 2019-09-29 01:35 PM

(2019-09-29 12:36 PM)BAHMANRAHIMI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
........ حتی یه مغازه یه مدل جدید داشت که داخل یه ویترین جداگانه بود و خیلی هم گرون . قیمتش رو 210 ملیون میگفت . ........... .

[/quote]

فعلا هر کی هر چی بگه است، سرکار گذاشتن نیست وقتی دولول روس 30 میلیون قیمت میدن، مطمنا آقای بنی طالبی هم دیگه برونینگ مکسوس رو 35 میلیون نمیده، اگر بتونید ازش قیمت بگیرید متوجه میشید
[/quote]

سلام . دقیقا والا اینطوری که من تو بازار دیدم 5 تیر بایکال در حد با این قیمت به سختی پبدا میشه . لا اقل من توی اسلحه فروشیهای شهرمون این طور دیدم . وگرنه از خدام بود پولم برسه . شما هم یه گشتی تو بازار بزنید متوجه میشید. شاید درست نباشه وگرنه قیمت چند مدل اسلحه 5 تیر از کرال کله اردک نو تا بنلی که قیمت گرفتم رو میگذاشتم .
با این حال اگر این قیمتا که میگید جایی سراغ داشتید مطمئنم که خیلی ها توی همین انجمن خریدارن . من جمله خودم
تا نظر اساتید چی باشه

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Diana52 - 2019-09-29 05:30 PM

(2019-09-29 12:36 PM)BAHMANRAHIMI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[/quote]

[/quote]

دقیقا فعلا بازار یه جوری شده که هر کس قیمتی که دلش بخاد روی اسلحه ش میگذاره من خودم تازگی 2 لول سوار روس صفر خریدم بالای 30 تومن ولی پارسال تا 3-4 کمتر هم گیر میومد.البته کسی هم که قیمت خیلی نامتعارف بگذاره قاعدتا فروش نمیره .راستی یه سوال کسی که مثلا ساکن شهر دیگری هست اگر بخاد از یک شهر دیگه اسلحه بخره مشکلی نداره؟

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - kaveshooka - 2019-10-01 03:45 PM

دقیقا فعلا بازار یه جوری شده که هر کس قیمتی که دلش بخاد روی اسلحه ش میگذاره من خودم تازگی 2 لول سوار روس صفر خریدم بالای 30 تومن ولی پارسال تا 3-4 کمتر هم گیر میومد.البته کسی هم که قیمت خیلی نامتعارف بگذاره قاعدتا فروش نمیره .راستی یه سوال کسی که مثلا ساکن شهر دیگری هست اگر بخاد از یک شهر دیگه اسلحه بخره مشکلی نداره؟
[/quote]

سلام . مبارکتون باشه دوست عزیز و به خوبی ازش استفاده کنید.
در مورد خرید از شهر دیگه میشه خرید کرد. میشه اسلحه مهمات اونجا درخواست بدید پرونده رو بفرستن شهر خودتون که یه مقدار زمان بر هست . و یا اونجا ادرس داشته باشید .
من از یه استان دیگه امسال اسلحه خریدم و چون به خاطر کارم اونجا رفت و آمد دارم و همکار دارم آدرس اونجا رو و بعد از یک ماه زنگ زدن رفتیم جواز دائم رو گرفتیم.