شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - fmad - 2019-05-06 02:37 PM

(2019-04-30 11:29 AM)hokmabadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019-04-30 09:53 AM)fmad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019-04-27 12:02 PM)hokmabadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز
انتخاب تنگ یه چیز سلیقه ای و بر اساس نوع نیاز ادمه
ولی لازم دونستم دوتا نکته رو راجع به وایرخ 100 بگم که این تفنگ اوایل جزو تفنگ های تاپ و عالی بود ولی با اومدن تفنگ های دیگه از محبوبیتش کم شد
تعداد شات پایین ش جزو عمده ترین معایبشه
یه تفنگ بولپاپ مثل کریکت کار همون وایرخ رو انجام میده با شات بیشتر وبهتر

در هر حال معتقدم شما تحقیقات لازم رو کردین انشالله یه تفنگ خوب بخرید Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

سلام
ممنون
درصورت امکان لطفا بیشتر راهنمایی کنید یا مرجعی را معرفی کنید
سپاس

سلام دوست عزیز
منظورم این نیست که وایرخ تفنگ بدیه
منظورم اینه که گزینه های بهتری هم هست با همون قیمت یکم بیشتر سرچ کنید تو گروههای تلگرامی مربوط به پی سی پی Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

شغال هراسان فرار می کرد ، روباه از او پرسید: " کجا با این عجله" شغال گفت: " مگر نشنیده ای هرکه سه تخم داشته باشد یکی را می کشند! " روباه گفت : " مگر تو 3 تخم داری؟" شغال جواب داد : " نه، ولی آنها اول می کشند و بعد می شمارند !"

سلام
ممنون از راهنمایی شما

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - amin.faraji - 2019-06-01 05:19 PM

خریدار لوله تفنگ بادی فنری کالیبر ۵.۵ کرال یا شادو هزار دوستان هرکی سراغ داشت برام پیام بزاره ممنون.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - hamidhakami - 2019-06-23 10:55 AM

با سلام. آقا وحید در رابطه با فروش هر وسیله ای حتما باید با مدیران سایت هماهنگ باشید تا براتون تاپیک فروش باز کنند. پست ارسالی شما پاک شد. ممنون میشم از این به بعد رعابت کنید.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - amin.faraji - 2019-06-28 01:34 PM

خریدار چوب گردو سیاه خوش نقش هستم به ابعاد ۵*۱۵*۷۰ دوستان هرکی موردی سراغ داره خصوصی پیام بده ممنون میشم.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - mahadikhatir - 2019-07-01 01:19 PM

با سلام
خریدار لوله فابریک 5 تیر برونیگ هستم
لوله اسلحه من 81 هست ولی من یه لوله با طول 76 نیاز دارم

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - haamidreza - 2019-07-04 10:00 AM

(2019-07-01 01:19 PM)mahadikhatir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام

سلام دوست عزیز
بعید میدونم بشه پیدا کنی
متاسفانه من دست هیچ کس خود اسلحه ش رو ندیدم چه برسه به قطعاتش
اگر هم پیداش کنی قیمت ها فضایی خواهند بود

حالا برای چی میخوای این لول رو ؟؟؟

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - mahadikhatir - 2019-07-06 02:06 PM

(2019-07-04 10:00 AM)hokmabadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019-07-01 01:19 PM)mahadikhatir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام

سلام دوست عزیز
بعید میدونم بشه پیدا کنی
متاسفانه من دست هیچ کس خود اسلحه ش رو ندیدم چه برسه به قطعاتش
اگر هم پیداش کنی قیمت ها فضایی خواهند بود

حالا برای چی میخوای این لول رو ؟؟؟

سلام دوست عزیز
پیدا که میشه
ولی باید پیگیری کرد
پنج تیرهای برونینگ همشون فابریکی 2 تا لول دارند
ولی اکثرا فروشنده ها برای سود بیشتر یکیش رو به خریدار میدن و لول یدکش رو جداگونه می فروشن
لول برونینگ من بلنده که هم سنگینتره و هم و دور زن
میخام هم سبکتر بشه هم بتونم فاصله های نزدیک رو هم راحتتر بزنم

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - samani - 2019-07-06 08:06 PM

سلام عزیزان
احیانا دوستان ماهیگیر اگه چوب و چرخ قیمت مناسب دارید محبت کنید پیام بدید
چوب ترجیحا تلسکوپی و چرخ 6000 یا 7000
لوازم ماهیگیری هم دارید قلاب و.. محبت کنید

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - haamidreza - 2019-07-07 08:43 AM

(2019-07-06 08:06 PM)samani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام عزیزان
احیانا دوستان ماهیگیر اگه چوب و چرخ قیمت مناسب دارید محبت کنید پیام بدید
چوب ترجیحا تلسکوپی و چرخ 6000 یا 7000
لوازم ماهیگیری هم دارید قلاب و.. محبت کنید

سلام جناب سامانی

من از لوازم ماهیگیری سر در نمیارم ولی این شماره ی فروشگاه رحمانی تو قشم هست که لوازم شکار و ماهیگیری میفروشه و قیمت هاش مناسب تره
09173630440
09178636257
09173635268
یه قیمت هم از ایشون بگیرید Khansariha (8)Khansariha (8)
ازش خرید بکنید با پست میفرسته و دو سه روزه به دستتون میرسه

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - haamidreza - 2019-07-07 01:16 PM

جناب سامانی براتون پیام شخصی فرستادم
پیام هاتون رو هم چک کنید