شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - amin.faraji - 2017-06-02 01:08 PM

دوستان کسی از این طرح هارد کیس سراغ داره برام پیام بزاره ممنون.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - esijoon - 2017-06-02 04:14 PM

(2017-06-02 01:08 PM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی از این طرح هارد کیس سراغ داره برام پیام بزاره ممنون.

امین جون اینا هارد کیس نیست

کیف طرح هست
کوهسار داره

Sent from my GT-I9060 using Tapatalk

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - amin.faraji - 2017-06-03 12:13 AM

سلام احسان جان اره میدونم قبلا ازش داشتم چون داخلش ابرش مدل شونه تخم مرغی هست بهتر هست از مدل های دیگه. کوهسارم نداره دیدم Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - esijoon - 2017-06-03 12:46 AM

(2017-06-03 12:13 AM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام احسان جان اره میدونم قبلا ازش داشتم چون داخلش ابرش مدل شونه تخم مرغی هست بهتر هست از مدل های دیگه. کوهسارم نداره دیدم Khansariha (8)
چرا هارد کیس هاتسان بر نمیداری؟
۱۰۰ تومن قیمتشه...ابرش هم شونه تخمه مرغیه

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - amin.faraji - 2017-06-03 02:20 PM

کیف میخواستم که راحت کوه هم میرم بندازم رو دوشم ببرم بعد پهنای کیس هاتسان 24 سانته اسلحه من پهناش 25 سانت کلا جور درنمیاد. این کیف طرح هارد کیس ها خیلی عالی هستن Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - عشق - 2017-06-04 12:33 PM

سلام به همه دوستان.من یک تپانچه گازی sp1میخوام.قیمت بازار خیلی بالاست.کسی می‌تونه راهنمای کنه من به قیمت تر بخرم.ممنون میشم.حتی کارکرده تمیزم باشه میخواهم .۴.۵بشه
کلت ای پی۱ میخوام۴.۵

خصوصی پیام بدید ممنون

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - AXA - 2017-06-04 02:53 PM

(2017-06-04 12:33 PM)عشق نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان.من یک تپانچه گازی sp1میخوام.قیمت بازار خیلی بالاست.کسی می‌تونه راهنمای کنه من به قیمت تر بخرم.ممنون میشم.حتی کارکرده تمیزم باشه میخواهم .۴.۵بشه
کلت ای پی۱ میخوام۴.۵

خصوصی پیام بدید ممنون

سلام توشیپور کرج یک cp1گذاشته برای فروش.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - ghavidel98 - 2017-06-05 10:51 AM

دوستان عزیز وققتون بخیر.
کسی اگه سلاح spa p10 رو داره. خصوصی یه پیام به بنده بنده. چندتا سوال داشتم. ممنون

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - miladdelghandi - 2017-06-08 12:19 AM

سلام.یه نخجیر دو بسیار کم کار از مشهد میخام...

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - esijoon - 2017-06-08 03:27 AM

تلنبه بول دست دوم تمیز کسی داشت یه خبر به ما بده

یا علی