شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - bahruz - 2016-11-26 01:00 PM

سلام
ولو و سوزن مخزن ای تی 44 به همراه اورینگ های یدکیش رو خواستم. با تشکر

فرستاده شده از GT-I9300Iِ من با Tapatalk

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Nanex - 2016-11-26 02:13 PM

(2016-11-25 06:34 PM)amirsali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نیازمند تراز برای دوربین Khansariha (226)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برو ابزار فروشیها اونجا که بورسشونه معمولا یه ترازهای کوچیکی دارند شیشه ای رنگ و مایع سبز داره مثل همین عکس ها کاملا کارت را راه میندازه دونه ای 5 یا 10 تومانه
(2016-11-26 01:00 PM)bahruz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
ولو و سوزن مخزن ای تی 44 به همراه اورینگ های یدکیش رو خواستم. با تشکر

فرستاده شده از GT-I9300Iِ من با Tapatalk

اگر کسی داشته باشه فقط نمایندگیش هست زنگ بزن از زکر علی بپرس نداشتند باید کل مخزن را بخری .

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - ghasemkaab - 2016-11-30 10:09 AM

سلام دوستان.
یه فقره وایروخ 80 کالیبر 4.5 میخاستم. باید اینجا تقاضا بدم؟

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - alimaleki - 2016-11-30 03:21 PM

سلام دوستان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8) به یک کرال سافاری یا کرال آرمز 07 فقط 5/5 نیازمندم ؟؟Khansariha (8)Khansariha (8) باتشکر

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - sabergholamian - 2016-12-01 02:20 AM

دوستان خریدار بنجامين ديسکاوري تر تمیز و به قيمت هستم 09365400277 تو تلگرام هم در خدمتمKhansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - ghasemkaab - 2016-12-02 09:36 PM

خریدار وایروخ 80 کالیبر 4.5 آک هستم.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - mehrdadjan - 2016-12-10 10:20 PM

1سلام و عرض ادب
دوستان نیازمند مخزن 500ccیا کمتر با مانومتر هستم ممنون میشم راهنمایی کنید
اگر مثل عکس زیر حجم های کمتر باشه خیلی عالیه

ارادت خاص

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Nanex - 2016-12-11 12:35 AM

(2016-12-10 10:20 PM)mehrdadjan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
1سلام و عرض ادب
دوستان نیازمند مخزن 500ccیا کمتر با مانومتر هستم ممنون میشم راهنمایی کنید
اگر مثل عکس زیر حجم های کمتر باشه خیلی عالیه

ارادت خاص

یه چک بکنید ببینید این تفنگهای پین بال حداکثر فشارشون چند بار هست شاید بکارتون بیاد .Khansariha (399)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - mohamadghorbani - 2016-12-11 07:04 AM

سلامKhansariha (8)
دوستان سایلنسر هاتسان کسی داشت ممنون میشم

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Nanex - 2016-12-11 02:41 PM

(2016-12-11 07:04 AM)mohamadghorbani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامKhansariha (8)
دوستان سایلنسر هاتسان کسی داشت ممنون میشم

از سایلنسر کرال هم استفاده کنید همون کاربری را داره و دقیق و کم صدا هست .