شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - daneshyar - 2016-11-21 11:46 PM

سلام

دوستان نیازمند فشنگ برنو هستم چندتا دونه هم کارم رو راه میندازه اگر کسی میتونه برام فراهم کنه بهم اطلاع بده.

با تشکر

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - parsahunter - 2016-11-22 01:35 PM

باعرض سلام وخسته نباشید خدمد دوستا ای تی ۴۴ وتلمبه هاتسان دقیق وسالم ...کسی داشت خبرشو بده بهم ۰۹۱۱۷۳۸۱۶۴۱

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - babrkohestan - 2016-11-22 06:03 PM

با عرض سلام و خسته نباشید.
آیا کسی مکان یا سایت سراغ داره که تفنگ پینت بال بفروشه؟
خیلی ممنون میشم اگر کسی اطلاع رسانی بکند, قصد خرید دارم.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - aminxa - 2016-11-22 08:10 PM

(2016-11-22 06:03 PM)babrkohestan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض سلام و خسته نباشید.
آیا کسی مکان یا سایت سراغ داره که تفنگ پینت بال بفروشه؟
خیلی ممنون میشم اگر کسی اطلاع رسانی بکند, قصد خرید دارم.

سلام

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - one - 2016-11-22 10:19 PM

سلام
کاپشن امریکایی پلنگی سایز لارج نیازمندیم بقیمت.ممنونKhansariha (48)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - parsahunter - 2016-11-23 12:57 PM

خریدار ای تی ۴۴و تلمبه هاتسان .کسی داشت خبر بده 09117381641

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - whitewolf - 2016-11-23 05:34 PM

نیازمند ای تی 44 دسته دو ب قیمت وتمیز
Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - hamidhakami - 2016-11-24 10:21 AM

با سلام. جناب حسین محمودی لطف کن به موضوع تاپیک توجه کن. پست شما پاک شد چون بارها به این موضوع اشاره شده که اگه موردی برای فروش هست حتما با مدیران سایت باید هماهنگ باشید تا براتون تاپیک جداگانه باز بشه.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - amen - 2016-11-25 12:12 AM

از دوستان اگه کسی واشر آپاچی 1100 را سفارش داده از قبل از آقا میثم یا جای دیگه با کیفیت خوب و نیاز نداره من خریدارم .( قیمتش مهم نیس) اگر هم میتونه تهیه که بازم لطفا خبر بده متشکر میشم.09132141106

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - amirsali - 2016-11-25 06:34 PM

نیازمند تراز برای دوربین Khansariha (226)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.