شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - samani - 2016-10-25 10:38 PM

با سلام خدمت دوستان محترم
راستش چند وقت هست که تو فکر پر کردن فشنگ با نمد هستم
شدیدا دنبال نمد با کیفیت خارجی و یک اندازه هستم اینها که داخل بازار هست و دارم نمد پارافینی هست که بهیچ وجه کیفیت نداره
اگه دوستان اطلاع دارند جایی هست بشه تهیه کرد ممنون میشم پیام بدهند
سپاسگذارم

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - andytanha - 2016-10-27 12:42 PM

سلام عرض ادب
چند وقتی هست به دنبال یه چراغ قوه میگردم برای باغبانی و نگهبانی که به این پست از کمپ خوردیم نظر دوستان چیه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان مدل های دیگه ای رومد نظر دارن رو معرفی کنند
نوردهی خوب مصرف کم و جمع جور بودن مد نظره بیشتر

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - samani - 2016-10-27 05:25 PM

(2016-10-27 12:42 PM)andytanha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام عرض ادب
چند وقتی هست به دنبال یه چراغ قوه میگردم برای باغبانی و نگهبانی که به این پست از کمپ خوردیم نظر دوستان چیه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام خدمت اساتید
در مورد خرید چراغ قوه این که لینک دادید رو دیدم نمیدونم چه مارک و ساخت کجاس
اما اگه من بودم طبق تجربه ای که دارم سراغ چراغ قوه های بدون اصالت نمیرفتم
البته اگه این چراغ قوه مارک هست و شناخته شده اس حتما میتونه خوب باشه
من پیشنهاد میدم بخاطر قیمتی که این چراغ قوه داره گوشه چشمی به مگ لایت هم بندازید
مدلی داره که من عاشقشم اما هنوز نتونستم با قیمتش کنار بیامم
Maglite Rl4019u
لینک فروشگاه قبلا تو دیجیکالا بود اما الان ارور میده و لینک دیگه میدم ازش

حدودا 650 قیمتش هست
یمدل دیگه هم دیده بودم تو نت که چراغ قوه ژاپنی بود و قیمت خیلی پایینتری داشت از نزدیک ندیدم این مدل رو اما مگ لایت مدل ضعیفتری ازش دارم حدودا 10 سال هست داره کار میکنه و تو این مدت خیلی چراغ قوه ها اومدن و رفتن ولی این هنو مونده
موفق باشید

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - andytanha - 2016-10-27 06:25 PM

(2016-10-27 05:25 PM)samani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-10-27 12:42 PM)andytanha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام عرض ادب

با سلام خدمت اساتید
در مورد خرید چراغ قوه این که لینک دادید رو دیدم نمیدونم چه مارک و ساخت کجاس
اما اگه من بودم طبق تجربه ای که دارم سراغ چراغ قوه های بدون اصالت نمیرفتم
البته اگه این چراغ قوه مارک هست و شناخته شده اس حتما میتونه خوب باشه
من پیشنهاد میدم بخاطر قیمتی که این چراغ قوه داره گوشه چشمی به مگ لایت هم بندازید
مدلی داره که من عاشقشم اما هنوز نتونستم با قیمتش کنار بیامم
Maglite Rl4019u
لینک فروشگاه قبلا تو دیجیکالا بود اما الان ارور میده و لینک دیگه میدم ازش

حدودا 650 قیمتش هست
یمدل دیگه هم دیده بودم تو نت که چراغ قوه ژاپنی بود و قیمت خیلی پایینتری داشت از نزدیک ندیدم این مدل رو اما مگ لایت مدل ضعیفتری ازش دارم حدودا 10 سال هست داره کار میکنه و تو این مدت خیلی چراغ قوه ها اومدن و رفتن ولی این هنو مونده
موفق باشید
عزیز باطری یدک هم موجود هست از اینا چون من تو مازندرانم به خاطر رطوبت هوا باتری خیلی زود تر از چیزی که شرکت میگه خبراب میشه /
مدلی که الان شما مجود دارین کدومه ؟

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Nanex - 2016-10-27 08:52 PM

(2016-10-25 09:57 PM)simorgh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
FX impact کسی رای فروش دارد

نو و آکش هست ولی هیچ جا ندیدم کسی دست دو برا فروش داشته باشه .هر کی داه تازه خریده و راضیه .

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - achilles - 2016-10-28 12:41 AM

(2016-10-25 09:57 PM)simorgh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
FX impact کسی رای فروش دارد

ایمپکت آک تک لولش تقریبا 6.100 تا 6.300 هست و با لول اضاف 4.5 قیمتش 8.200 هست ولی دوستان گفتا قرار ایمپکت با لول اضافش تا 7.200 بیاد پایین.
ولی الان یدونه دولول 4.5 5.5 موجود هست 8.200.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - sabergholamian - 2016-10-29 05:28 PM

سلامبر دوستان عزيز.خریدار گالاتين سالم و به قیمت هستم.Khansariha (8)
09365400277 از طریق تلگرام هم می تونید برام عکس ارسال کنیدKhansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - whitewolf - 2016-10-30 09:52 PM

سلام دوستان از بچه های شیراز و اطراف اون کسی هست دیانا 54 یا 52 سراغ داشته باشه؟
ممنون

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - ckerico - 2016-11-01 12:56 PM

با سلام.فشنگ ساچمه زنی خارجی ک 12 خوب میخوام شماره 4 3
اگه کسی داره لطفا قیمتش و نوعشو برام پی ام کنه ممنون

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - amin.faraji - 2016-11-03 08:57 AM

خریدار کیف حمل اسلحه ادگان ماتادور دوستان کسی داشت تو خصوصی اطلاع بده ممنونKhansariha (8)