شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - BAYCAL - 2016-10-21 08:58 PM

سلام دوستان کسی دو لول سوار سارسیلماز سراغ داره؟

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - ghavidel98 - 2016-10-22 12:40 AM

سلام به همگی . دوستان فنر اصل ۵۲ بخوام فردوسی پیدا میشه! از اینایی که سر و ته فنر سرخه ..اصل باشه نه از این معمولی ها ‌ ‌ یه شرکت اصفهانی هست که میفرسته واسم میخوام بدونم اگه فردوسی هم جایی داره برم اونجا بگیرم راحت ترم ‌

اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - M.H.ABBASSI - 2016-10-22 08:26 AM

(2016-10-22 12:40 AM)ghavidel98 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی . دوستان فنر اصل ۵۲ بخوام فردوسی پیدا میشه! از اینایی که سر و ته فنر سرخه ..اصل باشه نه از این معمولی ها ‌ ‌ یه شرکت اصفهانی هست که میفرسته واسم میخوام بدونم اگه فردوسی هم جایی داره برم اونجا بگیرم راحت ترم ‌

دوست عزيز من همه اين فنرهارواستفاده كردم وحتي نمونه ايراني شو كرنوكردم !واقعا تفاوت زيادي ندارند فقط نمونه خارحي عمر بيشتري دارند كه به قيمت ٥برابري وهزينه حمل واينا اصلا نمي ارزه

[PISTOL]فشمي

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - ghavidel98 - 2016-10-22 08:47 AM

(2016-10-22 08:26 AM)SAAZEARA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-10-22 12:40 AM)ghavidel98 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزيز من همه اين فنرهارواستفاده كردم وحتي نمونه ايراني شو كرنوكردم !واقعا تفاوت زيادي ندارند فقط نمونه خارحي عمر بيشتري دارند كه به قيمت ٥برابري وهزينه حمل واينا اصلا نمي ارزه

[PISTOL]فشمي

درسته . من هم به خاطر همون عمر بیشتر از این نوع فنر استفاده میکنم. .چون یه یار تجربه شکست فنر رو داشتم . اونم توی یه جای دور افتاده موقع شکار که کلا دیگ تفنگ تعطیل شد. یدونه قنر دوسال پیش گرفتم ۸۰ تومن هنوز اخ اخ نگفته فقط حس میکنم قدرتش یه مقدار اومده پایین . چون دارم همه لوازم تفنگ نو می کنم گفتم اینم عوض. کنم
الان از اصفهان بخوام سفارش بدم واسم ۹۰ تومن تموم میشه ‌ اینجا قنر چنده!؟

اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - M.H.ABBASSI - 2016-10-22 08:49 AM

تهران از اقالو بخر دونه اي ١٥تومن ٦تا بخر ميشه همون

[PISTOL]فشمي

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Nanex - 2016-10-22 02:56 PM

چند روز پیش دیدم تو تلگرام یکی از فروشندگان جنوب لوازم تفنگ دیانا را اصل داشت .اگر خواستی پیغام بده لینک کانالشو برات بفرستم .فروشنده معتبری هست .

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - stf - 2016-10-22 03:14 PM

خریدار کرنوگراف دقیق
کسی از قمیتش کرنو کراف خبر داره ؟

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Nanex - 2016-10-22 11:01 PM

(2016-10-22 03:14 PM)stf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خریدار کرنوگراف دقیق
کسی از قمیتش کرنو کراف خبر داره ؟

من یک عدد Competition Electronics ProChrono Digital Chronograph بصورت آک موجود دارم از آمریکا خریدم و دقیقترین کورنو هست .بهتون پیغام دادم .چک کنید اگر معامله ای انجام شد درصد کمک و همیاری به سایت هم محفوظ هست .Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - sobhesadegh - 2016-10-24 02:40 PM

سلام دوستان. دنبال یک دیانای 27 تمیز با قیمت مناسب هستم. Khansariha (48)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (399)Khansariha (399)Khansariha (399)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - simorgh - 2016-10-25 09:57 PM

FX impact کسی رای فروش دارد