شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Vicxtor - 2013-08-08 11:06 PM

(2013-08-08 06:34 PM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لیپرز 3-9*40 380
سنتر 3-9*32 310
اینا هم قیمتایی که آخرین بار گرفتم
Khansariha (48)
ولی به نظر من لیپرز بگیری بهتره

احسان جان، این قیمت ها برای کی هست؟!

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - jabili - 2013-08-08 11:30 PM

(2013-08-08 09:43 PM)punisherxiii نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان عزیز
دوستان کسی اطلاع داره توی تبریز کدوم یکی از لوزم شکار فروشا دوربین سنتر 3*9-32 داره یا دوربین دیگه ای که روی مگنوم 350 جواب بده ؟
ممنون می شم اگه کسی خبر داشت یه خبر بده چون شکاری فروش های تبریز هر کدوم یه طرفن توی این ترافیکش واقعا ادم جون به لب می شه به همشون سر بزنه پیشاپیش ممنونم

منم تو پاساژ خاقانی دیدم.همونی که دوستمون گفت.600-700 میگه
(2013-08-08 08:04 PM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی کاور و جلد تفنگ گامو جایی سراغ داره ؟
از اینا که داخلش مثل پتو هست و ضد ضربه هست ؟؟

قبلا تهران بود ولی امروز کشتم دیگه جایی نداشت .یه رنگ مشکی داشت و یه رنگ جنگلی شاخ و برگ درخت .

من همین چند روز پیش یه دونه کیف گامو دیدم.ولی نمیدونم قیمتش چند بود

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - nobody2000 - 2013-08-08 11:36 PM

(2013-08-08 08:04 PM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی کاور و جلد تفنگ گامو جایی سراغ داره ؟
از اینا که داخلش مثل پتو هست و ضد ضربه هست ؟؟

قبلا تهران بود ولی امروز کشتم دیگه جایی نداشت .یه رنگ مشکی داشت و یه رنگ جنگلی شاخ و برگ درخت .

من همین چند روز پیش یه دونه کیف گامو دیدم.ولی نمیدونم قیمتش چند بود
[/quote]

دوست عزیز در کدوم شهر و کدوم مغازه دیدید ؟ آیا امکان داره شماره تماسش را برام بفرستید که تماس بگیرم برای خرید و ارسالش ؟ یا خودتون میتونید برام زحمت خرید و ارسالش با تیپاکس را بکشید ؟

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - jabili - 2013-08-08 11:38 PM

تبریزه.متاسفانه شمارشو ندارم.هفته آینده حتما قیمت میگیرم و بهتون خبر میدم

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - punisherxiii - 2013-08-08 11:48 PM

(2013-08-08 11:38 PM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تبریزه.متاسفانه شمارشو ندارم.هفته آینده حتما قیمت میگیرم و بهتون خبر میدم

ممنونم جناب اقای جبیلی و تامکت عزیز از راهنماییتون حتما یه سر می زنم بهشون
از این کیف های گامو من هم دیدم در مغازه اقای صور بود فکر کنم کیف های جالبی داشت از 30 تومن بگیر تا .... ولی من داخل این کیف های گامویی که 30 تومن می دادو ندیدم که بدونم حالت پتویی دارن یا نه ولی ارم گامو داشتن روشون وسیاه رنگ بودن .

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - nobody2000 - 2013-08-09 12:17 AM

اون کیف گامویی که من میگم قیمتش بالای 120 تومان هست .در زیر براتون لینکشو میزارم :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مدل Lux Black و یا LUX Camo

از دوستان اگر کسی از این کیفها سراغ داره حتما بگه چون من یک عدد برا خودم نیاز دارم . Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - amirjoon - 2013-08-09 05:38 PM

نیازمندیم به یک دوربین ساده ارزان قیمت مثل 4*32 گامو
با قیمت مناسب و کاملا سالم...

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - hamidhakami - 2013-08-09 06:37 PM

آقا امیر دقیقا اون کیف گامو که عکسشو گذاشتی چند وقت پیش از فروشگاه درنا که متاسفانه یکی هم بیشتر نداشت به قیمت 100 تومان خریدم. 130 میگفت ولی با چونه زدن تخفیف داد. برای مارادور گرفتم. چون هیچ کاوری بهش نخورد.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - baracuda - 2013-08-10 08:35 AM

نیازمند فشنگ کالیبر 12 ترجیحأ نمره 3 به قیمت میباشم. یا اگه کسی دوست داشت پول سهمیه اش رو من میدم فشنگ نصف نصف

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - saiyadih - 2013-08-10 11:01 AM

(2013-08-10 08:35 AM)baracuda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نیازمند فشنگ کالیبر 12 ترجیحأ نمره 3 به قیمت میباشم. یا اگه کسی دوست داشت پول سهمیه اش رو من میدم فشنگ نصف نصف

با سلام
جناب مگه اراک فشنگ آزاد وجود نداره؟
یا چاشنی باروت اونجا کم پیدا میشه؟ چون یکی از دوستان اراکیمونم دربه در دنبال چاشنی بود.
فشنگ آزاد ایرانی دونه ای 2200 همه جا فراوونه.