شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Nanex - 2016-09-06 06:14 PM

ممنون ولی زده اخرین تاریخ بروزرسانی ۳ ماه پیش [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH AND COLD SWEAT]

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - AXA - 2016-09-09 05:32 PM

دوستان ۵۲ ماشه ۰۶ باشه بهتره،درحد اک خریدارم،۰۹۱۲۷۶۶۹۶۳۸ متشکرم

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - sobhesadegh - 2016-09-09 08:22 PM

سلام دوستان وقتتون بخیر. من دنبال یک رست (GUN HOLDER) دست دوم برای تفنگ بولپاپ بریکر می گردم. دوستان که می تونن کمک کنند منون میشم.
ببخشید منظورم فقط rest بود گان هولدرو اشتباه نوشتم Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (8)Khansariha (8)
gun rest

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Nanex - 2016-09-09 10:46 PM

(2016-09-09 08:22 PM)sobhesadegh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان وقتتون بخیر. من دنبال یک رست (GUN HOLDER) دست دوم برای تفنگ بولپاپ بریکر می گردم. دوستان که می تونن کمک کنند منون میشم.
ببخشید منظورم فقط rest بود گان هولدرو اشتباه نوشتم Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (8)Khansariha (8)
gun rest

سلام دوست عزیز
من این مدل را بصورت آک دارم که از آمریکا سفارش داده بودم تازه هفته پیش دستم رسیده .فعلا تفنگ ندارم بکارم نمیاد .
این مدل معروف ترین مدل Shooting rest هست :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - asadjavan - 2016-09-12 09:29 AM

(2016-09-09 10:46 PM)Nanex نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-09-09 08:22 PM)sobhesadegh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
gun rest

سلام دوست عزیز
من این مدل را بصورت آک دارم که از آمریکا سفارش داده بودم تازه هفته پیش دستم رسیده .فعلا تفنگ ندارم بکارم نمیاد .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقا سلام اگه فروشیه یه تاپیک باز کن من میخوام بخرمش

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Nanex - 2016-09-12 07:23 PM

(2016-09-12 09:29 AM)asadjavan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-09-09 10:46 PM)Nanex نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
gun rest

سلام دوست عزیز

اقا سلام اگه فروشیه یه تاپیک باز کن من میخوام بخرمش

سلام
انشاالله تا آخر هفته براش تاپیک باز میکنم .
الان بهش دسترسی ندارم آخر هفته میرم منزل عکس میگیرم و میگم مدیر بازارچه برام تاپیک بزنه . Khansariha (48)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Nanex - 2016-09-15 04:02 PM

با سلام خدمت دوستان عزیز
دنبال شماره آقای گودرزی میگردم .
اگر اشتباه نکنم مغازه لوازم شکار دارند فکر کنم سمت اراک باشند .
اگر از دوستان کسی شماره ایشون را داره بگه ممنون میشم .

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - smostafam - 2016-09-17 04:33 PM

دوستان اگر كسي اي تي ٤٤ يا كرال پانچر و يا مكسي براي فروش دارد لطفا به بنده اطلاع بدهد.09163123373

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - سید علی - 2016-09-17 09:08 PM

سلام به دوستان
دوستان مشهدی اگر کسی at44 تروتمیز داره خبر بده یا با شماره 09159079597 پیام بدید. باتشکرKhansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - sari - 2016-09-18 11:17 AM

سلام
خریدار ای تی 44 هستم
09118625203