شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - climber7043 - 2016-08-05 09:30 AM

سلام به همگی Khansariha (8)
دوستان به دنبال خرید یه تپانچه کارکرده ارزون کالیبر ۴.۵ هستم. اگه از دوستان کسی داره یا کسی را میشناسه که داشته باشه بیزحمت یه پ.خ واسم بده.
با تشکر از زحمات شما.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - hasany - 2016-08-05 06:26 PM

سلام
دوستان خشاب فلزی برای اوانیکس بلیزارد هست
اگه آره از کجا میتونیم تهیه کنم
تفنگ من گلن گدنیه
ممنون از پاسخگویی شما

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Aminsina - 2016-08-06 03:26 PM

باسلام خدمت دوستان.خریدار پی هزار درحد هستم،درصورت تمایل معاوضه با بی تیrb ،ای تی چوب درحد،فنری مگنوم ویک ویکس پریکس،البته یکی از اینها،بالا بود هم نقدی.متشکرم....
۰۹۱۲۷۶۶۹۶۳۸

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - smostafam - 2016-08-09 05:29 PM

دوستان نيازمند at-44 سالم و تميز هستم.Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - miladdelghandi - 2016-08-11 02:28 PM

یک عدد گاج پاور اگه کسی میفروشه.تماس بگیره 09331644853

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - cacciatore - 2016-08-11 10:59 PM

دوستان میز و صندلی سبک و قابل حمل برای بنچ رست و تیر اندازی کسی میدونه از کجا میشه تهیه کرد ؟ ممنون

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - I.V.O - 2016-08-14 06:33 PM

سلام دوستان
جایی هست که سایلنسر مارک کرال داشته باشه؟
اگه سایت هست ادرس و اگه فروشگاه هست شماره تلفن.
فقط معتبر باشه.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - smostafam - 2016-08-14 06:55 PM

دوستان اگر كسي at-44 براي فروش دارد.لطفا به بنده اطلاع بدهد.Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - asadjavan - 2016-08-15 12:32 AM

(2016-08-06 03:26 PM)Aminsina نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام خدمت دوستان.خریدار پی هزار درحد هستم،درصورت تمایل معاوضه با بی تیrb ،ای تی چوب درحد،فنری مگنوم ویک ویکس پریکس،البته یکی از اینها،بالا بود هم نقدی.متشکرم....
۰۹۱۲۷۶۶۹۶۳۸

سلام اگه این بی تی فروشیه و تمیز یه ندا به ما بده دنبال یه بی تی ترجیها چوبی میگردم
هر کی هم داره بگه ممنون میشم

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - discovery - 2016-08-15 09:20 PM

نیازمند تعدادی اورینگ دهانه ی لوله و سر لوله ی at44حتی الامکان وایتون یا nbr