شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - mostafab - 2016-07-28 07:38 PM

درود
دوستان بنده یه دوربین اپتیما 3-9-32 آکبند دارم که تو پک at44 بوده وبا مدلهای سنتر یا لیپرز 4-16-40 تعویض میکنم. کسی مایل بود اطلاع بده

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - unique - 2016-07-29 07:33 PM

جایی پیدا میشه که هاردکیس فلزی یا پلاستیکی بسازه؟

آیا وسایلش پیدا میشه که آدم خودش بسازه؟

منظورم هاردکیس فلزیه.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - mhrSB - 2016-07-30 03:16 AM

(2016-07-29 07:33 PM)unique نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جایی پیدا میشه که هاردکیس فلزی یا پلاستیکی بسازه؟

آیا وسایلش پیدا میشه که آدم خودش بسازه؟

منظورم هاردکیس فلزیه.
این که جایی باشه یا نه را نمیدانم،اما قبلا دیده بودم دوستانی سفارش داده بودند به افرادی که کارشون کیف و چمدون درست کردنه و با ابعادی که میخواستن از جنس های غیر فلزی و ضخیم(حس میکردم پایه اصلیش فیبر یا پلاستیک باشه)درست کرده بودن و بعدش هم داخلش را خودشون با ابر دراورده بودند.

اره وسایل فلزیش پیدا میشه،منم 2 تا هارد باکس تفنگ با یه هاردباکس کپسول از جنس الومینیوم ساختم که خیلی خیلی هم مقاوم شده بود،جوری که خودم(سنگین وزنم)روی هارد باکس کپسول میشستم و عملا صندلی بود!
اگه الومینیومی هم بسازین باز سنگین میشه.Khansariha (226)
من دو قلو ساخته بودم(یعنی 2 تا به هم وصل بود) و برای همین بیش از حد سنگینیش اذیت میکرد و همچنین اندازه ها را خیلی بزرگ گرفته بودم(طول 125 سانت برای هاردباکس!!!) اما به علت این که ازش استفاده ندارم و همچنین رفتار نا خشایند شخصی،کلا باعث شد بقیه طرح را اصلاح نکنم(جدا کردن 2 تا هاردباکس از هم)
اتفاقا از تک تک مراحل هم عکس تهیه کرده بودم که به طور کامل تو سایت توضیح بدم و حتی دانه دانه کارت مغازه ها را هم گرفته بودم تا بروبچ برای تهیه با قیمت مناسب به مشکل بر نخورن(مواردی مثل ابر شونه تخم مرغی،یراق الات و ...)Khansariha (172)
--------
در اخر توصیه ام اینه که به فکر ساخت این یه قلم جنس نباشین،2 سال پیش به فکرش افتادم و تقریبا 1.5 سال پیش ساختم و گذاشتم کنار.ان زمان هاردباکس هاتسان 100 تومن بود که من 200 تومن هزینه این طرح کردم(توی مواد اولیه هیچی کم نذاشتم) و در اخر نیمه کاره ولش کردم(چون انگیزه اش برام از بین رفت،مثل بقیه طرح های نیمه کارم)
ساخت اولین نمونه هر چیزی معمولا 2 برابر قیمت اماده اش در میاد و قیافه اش هم جالب نمیشه(این مورد را به ترتیب توی کاور تفنگ و میز تیراندازی پرتابل تجربه کردم)
فقط و فقط اگر طرح خاصی دارین و دوست دارین وسیله دقیقا برای نیاز شما طراحی شده باشه اقدام کنید.Khansariha (399)
و به یاد داشته باشین،وسیله ای که برای یک نیاز تخصصی شما ساخته بشه فقط برای خودتون کاربرد داره و بقیه ازش احساس رضایت نمیکنند(چون اولویت نیاز ها متفاوت هست)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - achilles - 2016-07-30 05:35 AM

دوستان کسی میدونه چطور میشه واسه خرید سلاح نخجیر 3 اقدام کرد:
1.الان قیمتش تو بازار چنده؟
2.ایا امکان ثبت نام برای سهمیه ای هست یا نه؟
3.اگه میشه ثبت نام کرد باید کجا رفت و چقدر هزینه سهمیه ای هست؟
4.کدوم مدل یا تاریخ ساختش بهتر است؟
با تشکر از دوستای گلم.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - cornet - 2016-07-30 06:40 AM

نیازمند دیانا 52 ماشه 05 و سالم و دقیق هستمKhansariha (8)

(2016-07-30 05:35 AM)achilles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی میدونه چطور میشه واسه خرید سلاح نخجیر 3 اقدام کرد:
1.الان قیمتش تو بازار چنده؟
2.ایا امکان ثبت نام برای سهمیه ای هست یا نه؟
3.اگه میشه ثبت نام کرد باید کجا رفت و چقدر هزینه سهمیه ای هست؟
4.کدوم مدل یا تاریخ ساختش بهتر است؟
با تشکر از دوستای گلم.

سلام داداش
.
نخجیر3 کالیبر 270.... قیمت 10/5 تا 11 تومن
.
نخجیر3 کالیبر 308.... قیمت از 19 تا 22 تومن...
Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - achilles - 2016-07-30 06:55 AM

دوستان نیازمند یک عدد تلمبه دست دوم سالم و تمیز برای at44 خودم هستم.
لطفا پیام کنید.
با تشکر

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - mhas - 2016-07-30 05:20 PM

سلام داداش
.
نخجیر3 کالیبر 270.... قیمت 10/5 تا 11 تومن
.
نخجیر3 کالیبر 308.... قیمت از 19 تا 22 تومن...
Khansariha (8)Khansariha (256)
[/quote]

از طلاهم ساخته شده باشه به این قیمت نمی ارزه

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - kingzax - 2016-08-02 11:53 AM

(2016-07-30 06:40 AM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نیازمند دیانا 52 ماشه 05 و سالم و دقیق هستمKhansariha (8)

سلام دوست عزیز
خصوصی خدمتتون اعلام میکنم در صورت تمایل با همانگی مدیریت ادامه میدیم.Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - I.V.O - 2016-08-03 10:09 PM

سلام دوستان
تلفن فروشگاه درنا رو لازم داشتم

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - climber7043 - 2016-08-03 11:06 PM

(2016-08-03 10:09 PM)I.V.O نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
تلفن فروشگاه درنا رو لازم داشتم
سلام Khansariha (8)
آدرس دفتر: خیابان فردوسی جنوبی، کوچه بلژیک، پلاک 32
تلفن: 33930223 - 33985833-021
آدرس فروشگاه: خیابان فردوسی جنوبی، پلاک 161
تلفن: 33114054 - 33112931-021