شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - hamsangar - 2016-06-22 06:14 PM

(2016-06-22 12:38 AM)Arashadow نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یدونه گالاتیان نو هم گیر آوردم میگه 3200، به نظرتون این و بگیرم یا دست دومه...
سلام دوست عزیز
این قیمتها مال تفنگ تنها هست یا وسایلشم روش هست؟(تلمبه ، دوربین، ایر استریپر و ... )؟
به نظر من اگه با وسایل باشه می ارزه البته اگه تیپ سلاح برات مهم باشه!!!!!

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Arashadow - 2016-06-22 08:23 PM

داداش اون که نو هست که هاردکیس فابریک داره، ولی تلمبه نیست توش
ولی دست دومه، گفته نازل شارژ(فقط شلنگ)، ایر استیریپر، یه دو پایه و یه دوربین یدک(نمیدونم یعنی چه دوربینی) داره

فقط یه تفاوت گنده هم با دارن، اونم اینه که دست دومه سفارش هاتسان هست و اون که نوه سفارش ایران(روش زده at44)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - کوهنورد - 2016-06-22 11:12 PM

با سلام :
دوست عزیز ببخشید اگر نظر بنده رو هم بخواهید بدونید (البته اگر گالاتیان رو از روی عشق و علاقه انتخاب نکرده باشید ) میتونم بهتون پیشنهاد کنم با مبلغ 3200 ، حالا یکم بیشتر بشه شاید (100-200 تومن ) میتونید یه پی هزار بخرید که اصلا با گالاتیان صدها کیلومتر فاصله داره . نه اینکه گالاتیان بد باشه من خودم قدرت بالا شو تیپ شکاری شو مخصوصا قنداقهای ساده و چوبی شو خیلی هم میپسندم ولی پی هزار تفنگ آلمانی-رگوله -با مخزن فشار بالا و دقت بالا و ..... یه چیز دیگه است . اینها در برابری قیمت بود وگرنه عشق چیز دیگه ای .....
موفق باشید

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Arashadow - 2016-06-23 03:15 AM

خیلی هم ممنونم از هرکسی که بهم کمک میکنه و راهنمایی، همونطور که گفتم بنده هیچ تجربه ای توی تفنگ پی سی پی ندارم و اولین تفنگم هست، بخاطر همین راهنمایی هاتون رو با گوش جان میشنوم...

متاسفانه قیافه هم برام خیلی مهمه، واسه همین فقط دنبال دسته چوبی هستم، من یه دولول روی هم کوسه هم دارم، این به نظرم خیلی شبیه تفنگم هستش.
درکل هم الان چون تازه ازدواج کردم(فروردین) وضعیت مالیم جوری نیست که بتونم زیاد ریسک کنم، من به همراه تفنگ باید یه پولی هم برای دوربین و کپسول و... هم بزارم که بیشتر از 3500متاسفانه نتونستم جور کنم. واسه همین تو فکر دست دومه بیشتر هستم ولی چون سر رشته ندارم یکم قاطی کردمKhansariha (172)
از آقا گرشاسب هم ممنون میشم اگر راهنمایی بکنه.
یاعلی

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - arashkian - 2016-06-23 08:06 AM

Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.آقا اگه بر همین مدل علاقه و نیز اصرار داری.بنظرم دسته دومه اگه سالم و تمیز و دقیق و بی مشکل از نظر فنی باشه و فقط مشکلش همون جای عرق دست تیرانداز باشه(که البته این نشونه زیاد استفاده شدن و فرسوده بودن سلاح نیست و ممکنه در مدت خیلی کوتاه استفاده هم بوجود بیاد)*برای شما بسیار بهتره.با مابقی پولش هم میتونید لوازم جانبی مثلا کپسول براش تهیه کنید.بین اینکه شما آکبند بخری دست خودت دست دوم بشه تا سلاح دست دو در حد و کم کارکرد(بشرط سلامت)بخری باور کن آنچنان فرقی نیست.اون دست دو رو بنظرم یک کمی گرون گفته...بنظرم همون رو یک کمی قیمتش رو بچلون و بخرش(البته با انجام بررسی های لازم و تستهای همه جانبه سلاح و کسب اطمینان از سلامت و دقت).زیاد هم در زمینه خرید سلاح حساسیت نداشته باشید(فقط سلامت سلاح)...حق نگهدار شما و همه اساتید انجمن.Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - mehdikalami - 2016-06-23 02:08 PM

با سلام دوستان
بنده قصد خرید یک عدد پی سی پی گالاتیان 1 یا بی تی 65 رو دارم.در صورتیکه موجود بود با این شماره تماس بگیرین ممنون میشم.09163057655

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Arashadow - 2016-06-23 04:48 PM

منم مشکلم همینه دیگه، هیچ تجربه ای از عملکرد پی سی پی ندارم و نمیدونم چجوری امتحانش کنم این سلاح و که ببینم فنی سالم هست یا نه...Khansariha (337)

اگر بشه چند روش مهم برای امتحانش که حداقل از سلامت کلی سلاح مطلع بشم بگید خیلی ممنونتون میشمKhansariha (8)

مثلا یکی از دوستان گفته بود اگر لوازم توش عوض شده باشه اصلا بدرد نمیخوره(منظورش بجز اورینگا بود). خوب من چجوری بفهمم...
تفنگ هم شهرستان هستش، به نظرتون به حرف طرف اعتماد کنم و بگم بفرسته یا 7ساعت رفت و 7ساعت برگشت و پیهشو به تنم بمالم؟؟؟
یا چیکار میتونم بکنن که مثلا بگم بفرست، خوب نبود پست میدم، قبول میکنه؟!
اگر قبول کرد، بیارمش تهران، کسی رو سراغ دارید بهش نشون بدم؟؟

واقعا ببخشید که انقدر سوال کردم، ایشالله تجربم تو پی سی پی بره بالا منم به تازه واردا کمک کنم Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Nanex - 2016-06-25 12:06 AM

دوستان کسی 2 پایه هریس اصل قیمت داره و میدونه کجا دارند ؟
برا وایرخ 100 میخوام

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - kotlas - 2016-06-25 10:33 AM

سلام خریدار بوکانییر دست دوم در حد .........

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - dontomas - 2016-06-27 10:58 PM

سلام دوستان
من چند دست اورینگ وایتون برای ای تی 44 سری قیدم (ترکی ای تی 44 نیاز دارم
اگر کسی داره ممنون میشم اطلاع بدین
09155623403