شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - andytanha - 2016-04-07 04:34 PM

سلام به همه کسی قیمت کمپراسور برای شارژ کبسول داره تا 300 بار شارژ کنه راحت /

میخوام باهاش کار کنم یعنی کپسول برای دوستان شارژ کنم/
Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - mmousavi - 2016-04-07 07:47 PM

(2016-04-04 09:00 PM)SOHEIL-GUNSMITH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز یک مورد بی تی تمیز الان در فروشگاه انجمن اگهی شده است

دیدم آقا سهیل
کمی گران هست و به من خیلی دوره و نمیتونم ندیده بخرم

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - mostafamostafa - 2016-04-08 03:43 PM

درود
خریدار at44-s10 هستم . قنداق تامهول و شکاف درجه و مگسک دار. در حد باشه

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - YOS - 2016-04-16 08:48 AM

سلام کسی گریس نسوز پایه مس سراغ نداره فله ای برا فروش به مقدار کم Khansariha (256)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - SOHEIL-GUNSMITH - 2016-04-18 07:11 PM

(2016-04-07 04:34 PM)andytanha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (8)

دوست گرامی یکی ز دوستان انجمن یک موردکمپرسور باور المان اکبند خریده بودن که تقریبا استفاده نشد و هنوز در حد اک هست قیمت اکبندش بالای 18 تومننه ایشون کمپرسئر رئ 15 میفروشن خواستید همانهگ کنید

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - simorgh - 2016-04-19 07:53 AM

FX impact

کسی برای فروش دارد؟

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - كولي - 2016-04-19 06:20 PM

سلام
محتاج راهنمایی دوستان جهت خرید Boresighter در دو کالیبر 7.92 و 7.62 (308)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - SOHEIL-GUNSMITH - 2016-04-19 06:56 PM

دوست عزیز بهترین گزینه بورسایتر در بازار مارک بوشنل هست که یک کیف چرمی همراهشه و به بوشنل کیفی مشهوره با چندین سر مختلف قیمت حدود 650 هست

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - كولي - 2016-04-20 07:03 AM

سلام
با تشکر از توجه شما . آیا امکان تهیه و ارسال از طریق یکی از دوستان وجود داره ؟

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - ahp2009 - 2016-04-20 09:16 AM

(2016-04-07 04:34 PM)andytanha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (8)

این رو ببین

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا این

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا

این هم هست خیلی ارزونه

عنوان محصول: کمپرسور فشار قوی تنفسی مدل: ATLANTIC
نوع کمپرسور: فشارقوی تنفسی شرایط محصول: کمپرسور نو (صفر)
عنوان تجاری (فارسی): ناردی ایتالیا عنوان تجاری (انگلیسی): Nardi compressor
فشار: MAX 330Bar (بار) فشار: 4700Psi (پی اس آی)
حجم جابه جایی: 100L/min (لیتر بر دقیقه) حجم جابه جایی: 3.5Cfm (فوت مکعب بر دقیقه)
قدرت موتور : 3hp (اسب بخار) قدرت موتور: 2.2kw (کیلو وات)
عنوان تجاری موتور / کشور: ایتالیا دور موتور: 2100RPM (دور بر دقیقه)
نوع واحد هواساز: پیستونی مارک واحد هواساز / کشور: ایتالیا
میزان صدا: 79db (دسی بل) نوع نیرو محرکه: برقی
مقدار انرژی مصرفی: 220-230volt (ولت) نوع انرژی مصرفی: تک فاز
ساخت کشور: ایتالیا مونتاژ کشور / شرکت: ناردی ایتالیا
طول : 58cm (سانتی متر) عرض: 41cm (سانتی متر)
ارتفاع: 41cm (سانتی متر) وزن: 42کیلوگرم

این مدل کمپرسور در سه مدل برقی (تک فاز- سه فاز) و بنزینی قابل عرضه می باشد. قیمت برای نوع برقی تک فاز 43.000.000 ریال و برای بنزینی 46.000.000 ریال می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این نوع محصول به وبسایت این شرکت به آدرس دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرجعه فرمائید.