شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - mahmoodi - 2016-03-08 12:10 PM

سلام دوستان؛
یه سایلنسر می خوام برای وایرخ 100 اسپرت البته روی لوله رزوه نداره کسی سراغ داره؟

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - climber7043 - 2016-03-08 03:08 PM

(2016-03-08 12:10 PM)mahmoodi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان؛
یه سایلنسر می خوام برای وایرخ 100 اسپرت البته روی لوله رزوه نداره کسی سراغ داره؟
سلام دوست عزیز.
من خودم انواع وایرخ ها را دیدم ولی مدلی که شما معرفی فرمودید ندیدم. یعنی تا به حال وایرخی ندیدم که سایلنسر نداشته باشه و جای رزوه سالنسر موجود نباشه.
و اگر هم منظور شما از وایرخ ۱۰۰ اسپرت همون وایرخ 100s باشد این مدل سایلنسر روش سوار هست و احتیاجی به سایلنسر نداره!!!!!!
ببینید منظورتون همین مدله یا نه؟
[تصویر: 25-filteredg.jpg]
اگه منظورتون همین مدله که خودش سایلنسر داره واحتیاجی نیست!!!
اگه هم منظورتون یه مدل دیگه ای هستش لطفا عکسشو بزارین.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - mahmoodi - 2016-03-08 05:26 PM

سلام دوست عزیز.
همین مدل اس هستش روی تفنگ نوشته وایرخ sport تو دفترچش هم نوشته 100s/T فقط لولش فکر میکنن 41 یا42 سانت باشه سر لوله رزوه نداره ولی همین که شکل سایلنسر هست روش هست که صدا رو اصلا کم نمیکنه بازش کردم بدون اون هم شلیک کردم صداش یکیه فردا عکسش رو ارسال میکنم.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - mahmoodi - 2016-03-09 09:52 AM

سلام دوستان.
این هم عکس از وایرخ 100 اس
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - alimaleki - 2016-03-09 11:16 PM

سلام دوستان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8) خریدار اهرم لوله شادو 1000 یا کرال نو یا دست دوم سالم ؟؟Khansariha (8)Khansariha (8)باتشکر

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - climber7043 - 2016-03-09 11:25 PM

(2016-03-09 11:16 PM)alimaleki نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8) خریدار اهرم لوله شادو 1000 یا کرال نو یا دست دوم سالم ؟؟Khansariha (8)Khansariha (8)باتشکر
سلام دوست خوبم. قیمت اهرم ۲۸۰۰۰ تومنه اگه خواستی به سایت زیر یه سری بزن.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - abdanan - 2016-03-12 11:41 PM

(2016-03-08 05:26 PM)mahmoodi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز.
همین مدل اس هستش روی تفنگ نوشته وایرخ sport تو دفترچش هم نوشته 100s/T فقط لولش فکر میکنن 41 یا42 سانت باشه سر لوله رزوه نداره ولی همین که شکل سایلنسر هست روش هست که صدا رو اصلا کم نمیکنه بازش کردم بدون اون هم شلیک کردم صداش یکیه فردا عکسش رو ارسال میکنم.
درود دوست عزیز اون قطعه ماژل هست و هیچ تاثیری در کم کردن صدا نداره ولی شما میتونید به همون روش سایلنسر براش درست کنید

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - BAYCAL - 2016-03-13 10:35 AM

سلام کسی از دوستان 2 لول اپلو در حد اک برا فروش داره یا اگه جایی سراغ داره خبر بده ممنون

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - alimaleki - 2016-03-15 09:54 PM

سلام دوستان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8)به محافظ مگسک گامو نیازمندم ؟؟؟Khansariha (8)Khansariha (8) باتشکر

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - avestairan - 2016-03-16 11:08 PM

دوستان عزیز خریدار at44 هستم تمیز و سالم با تضمین
تاپیک فروش انجمن نمی دونم چرا همین امروز که من دیدم بعد از ظهر حذف شد ، احتمالا موجودی تموم شده
اگر کسی از دوستان داره لطفا خبر بده ؛ آی دی تلگرام avestairan

ممنونم

تاپیک فروش at 44 توسط دوست عزیزمون flower ایجاد شده بود که متاسفانه دسترسی برای ارسال پیام ندارم ، دسترسی برای ویرایش پست قبلی رو هم ندارم