شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - lockal - 2016-02-26 01:09 PM

سلام
یه صدا خفه کن خوب و تر تمیز و با رنگ ثابت با صاگیری عالی برای
at44 long
احتیاج دارم
ترجیحا تهران

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Arashfrd - 2016-02-26 09:15 PM

سلام دوستان اگه میشه ادرس یه اسلحه فروشی تو تهران رو میخواستم که جی اس بی به قیمت داشته باشه با نوار استتار ممنون

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - moeinasghari - 2016-02-27 11:03 PM

کسی کمتا فیوژن کار کرده یا دیده یا اطلاعات میتونه به ما بده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سایت گجت داره به قیمت یک میلیون هفتاد قدرتشم زده 28 ژول
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - کوهنورد - 2016-02-28 12:51 AM

با سلام :
دوست عزیز در این مورد با کاربر garshasb مشورت بفرمایید اطلاعات درست و دقیق در این باره بهتون میدن . خودشون هم یک مدلش رو در اختیار دارند .
موفق باشید

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - simorgh - 2016-02-28 09:39 AM

کسی بابکت یا ایمپگت سراغ دارد؟ لطفا پیاام خصوصی

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - moeinasghari - 2016-02-28 11:50 AM

دوستان یه گامو وایپر مکس دارم دنبال جک نیترو براش هستم کسی سراغ نداره

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - MohammadVT - 2016-02-28 03:39 PM

(2016-02-28 09:39 AM)simorgh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پیام خصوصیتون پر شده
من 1 بابکت mk2 دارم
بیا تلگرام قیمت و عکس ها رو ارسال کنم
telegram id:
@MohammadVT

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - nakhjir - 2016-02-28 05:39 PM

درود بر همه دوستان
کسی تفنگ کرال پانچر یا مکسی برای فروش جایی سراغ نداره؟ ترجیحا نو و آک میخوام.
سپاس

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - kingzax - 2016-02-28 06:00 PM

(2016-02-28 05:39 PM)nakhjir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود بر همه دوستان
کسی تفنگ کرال پانچر یا مکسی برای فروش جایی سراغ نداره؟ ترجیحا نو و آک میخوام.
سپاس

همه جا هست دوست عزیز
فروشگاه کوهسار و طبیعت نو دارن.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - simorgh - 2016-03-01 05:38 PM

(2016-02-28 03:39 PM)MohammadVT نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-02-28 09:39 AM)simorgh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پیام خصوصیتون پر شده
من 1 بابکت mk2 دارم
بیا تلگرام قیمت و عکس ها رو ارسال کنم
telegram id:
@MohammadVT

پیام خصوصی خودتون هم پر شده است
لطفا خالی کنید