شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - bahruz - 2015-12-05 03:44 PM

چند روز پیش یه مغازه یه آکار اصل و آک با هارد کیس و متعلقاتش و چوکهای اصل خودش برا فروش گذاشته بود ۷۸۰۰ . به نظرم این قیمت گرانه با این تفنگ. یه دست چوک هم ۲۷۰ تومن میگفت. یه شاهین آکار در حد نو هم یه نفر برا فروش ۵۵۰۰ گفته فکر کنم تا ۵ هم بده. حالا نمیدانم چقدر تفاوت کیفیت بین آکار اصل و شاهین باشه.

فرستاده شده از GT-I9300Iِ من با Tapatalk

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - simorgh - 2015-12-05 07:49 PM

بابکت سالم

با سپاس

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - asman - 2015-12-05 09:10 PM

(2015-12-05 03:44 PM)bahruz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چند روز پیش یه مغازه یه آکار اصل و آک با هارد کیس و متعلقاتش و چوکهای اصل خودش برا فروش گذاشته بود ۷۸۰۰ . به نظرم این قیمت گرانه با این تفنگ. یه دست چوک هم ۲۷۰ تومن میگفت. یه شاهین آکار در حد نو هم یه نفر برا فروش ۵۵۰۰ گفته فکر کنم تا ۵ هم بده. حالا نمیدانم چقدر تفاوت کیفیت بین آکار اصل و شاهین باشه.

فرستاده شده از GT-I9300Iِ من با Tapatalk
اگه پولت جوره ومشکلی نداری اکار اصل بگیر این نه یکی دیگه
اگه خریدار واقعی هستی وپولت کفاف نمیده شاهینو ازدست نده
معطلش نکن
5 تومن قیمت خوبیه برای یه شاهین درحد اک
من شاهین دارم راضیم

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Koroosh - 2015-12-08 01:42 AM

سلام خدمت اساتید محترم
عزیزانی که اطلاعاتی در رابطه با فروشندگان قنداق فایبر گلاس bell and Carlson برای موزر 98 دارند لطفاً بنده را به جهت تهیه و خرید
راهنمای و مطلع بفرمایند.
با سپاس

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - dieselpower - 2015-12-08 11:50 PM

سلام
خریدار یه دوربین ارزون قیمت هستم
برای pcp

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Arashfrd - 2015-12-10 08:55 PM

سلام دوستان نیازمند اورینگ های بوکانیر هستم اگه کسی سراغ داره جای داشته باشه برام بفرسته شیراز ممنون میشم خبر بدید البته جنس خوب باشه

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - joseffist - 2015-12-11 11:48 AM

سلام

مقداری گریس سلیکونی برای سرویس تفنگ میخواستم ،
ممنونم .

Sent from my K019 using Tapatalk

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - amin.faraji - 2015-12-11 01:59 PM

خریدار دیانا p1000 در حد.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - saeednopo - 2015-12-12 11:59 AM

با سلام دوستان...خریدار یه ای تی 44 تروتمیز هستم....اگه کسی میشناسه حتما پیغام بدید.....اسلحه خودم نابود شد....با تشکرKhansariha (8)Khansariha (256)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - gorjimahalle - 2015-12-12 02:31 PM

سلام دوستان.نیازمند یه ای تی 44 هستم دسته دو ترو تمیز هستم .5.5Khansariha (8)Khansariha (8)