شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - shahsavar - 2013-08-06 06:45 AM

(2013-08-06 06:30 AM)mohtadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی جواب منو نمیده؟

یه تماس با سمس بگیر :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - ln 1 - 2013-08-06 09:57 AM

(2013-08-05 03:21 AM)mohtadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.دوستان من 1 عدد لوله 5.5 نو یا در حد نو میخواستم و موقعیتم تهران هست فردوسی هم رفتم .از تعمیر کار گرفته تا فروشنده همه داشتن و گفتن نداریم !حالا اگه کسی جایی رو واسه فروش سراغ داره ادرس یا شمارشو بده ممنون میشم .درضمن لوله روهم برای pcp میخوام اگه طولش فابریک 45سانت باشه که معرکه میشه ممنون.
در سایت فروشگاه الماس قسمت تهیه لوازم یدکی لوله های 5.5 و 4.5 هم برای فروش موجود دارن قیمت هم مناسبه . تماس بگیرید و کسب اطلاع کنید . elmas

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - BurstFire - 2013-08-06 11:41 AM

از دوستان کسی از این پیچهای مخصوص بستن طوقهای پایه دوربین رو توی تهران سراغ نداره کجا میفروشن؟ همون پیچهایی که با آچار آلن باز و بسته میشن.Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Huntsman - 2013-08-06 11:53 AM

سلام
دنبال قایق کوچک تکنفره یا دونفره از جنس پلی اتیلن یا فایبر گلاس یا کامپوزیت میگردم . ابعادش طوری باشه که رو باربند ماشین جا بشه . یا رو صندلی های عقب . دوستان اگر همچین قایقی جایی دیدین یا سراغ دارین لطفا اعلام کنید .

برا قایق سواری تفریحی و ماهیگیری تو ورودی دریاچه سد و رودخانه های عمیق میخوام . قایق های بادی هم قدرت مانور کمی دارن و هم اطمینان کافی ندارن به خاطر همین دنبال قایق بادی نیستم .

مخلص همه دوستان

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - stux - 2013-08-06 11:58 AM

دوستان من عشق لانگ شات دارم و دوست دارم یه پی سی پی بخرم که بتونم باش در حد فاصل 100 تا 140 متر پرنده بزنم در موردم بودجه تا 7 الی 9 میلیون میتونم پرداخت کنم چی پیشنهاد میشه و کجا میشه تهیه کرد در تهران.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - nobody2000 - 2013-08-06 12:59 PM

(2013-08-06 11:58 AM)stux نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من عشق لانگ شات دارم و دوست دارم یه پی سی پی بخرم که بتونم باش در حد فاصل 100 تا 140 متر پرنده بزنم در موردم بودجه تا 7 الی 9 میلیون میتونم پرداخت کنم چی پیشنهاد میشه و کجا میشه تهیه کرد در تهران.

وایرخ 100 کالیبر 5.5 + کپسول و کیت شارژ + دوربین خوب با زوم 16 یا 24 + رنج فایندر + ساچمه خوب Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - detonator - 2013-08-06 01:12 PM

(2013-08-05 03:25 PM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-05 03:08 PM)detonator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
......

کاربر detonator پست شما ویرایش شد به دلیل صحبت از موارد ممنوع و خلاف قانون.این بار به تذکر اکتفا می کنم و امیدوارم تکرار نشه.
هادی جان با تشکر از تذکر به جاتون پست شما رو هم ویرایش کردم تا موضوع علنی نباشه.Khansariha (8)

ممنون که ویرایش کردید.Khansariha (8)
خودم میخواستم بعد از نوشتن ،حذفش کنم.اما گزینه های حذف و ویرایش برای من توی این تاپیک وجود نداره.Khansariha (226)
چرا؟

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Marksman - 2013-08-06 01:35 PM

(2013-08-06 11:41 AM)BurstFire نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از دوستان کسی از این پیچهای مخصوص بستن طوقهای پایه دوربین رو توی تهران سراغ نداره کجا میفروشن؟ همون پیچهایی که با آچار آلن باز و بسته میشن.Khansariha (8)

همون پیچ آلن منظورتون هست؟باید برید سمت چراغ برق.مرکزش اونجاست و همه سایزهاش رو پیدا می کنید.Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - tinger - 2013-08-06 02:05 PM

(2013-08-06 12:59 PM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-06 11:58 AM)stux نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وایرخ 100 کالیبر 5.5 + کپسول و کیت شارژ + دوربین خوب با زوم 16 یا 24 + رنج فایندر + ساچمه خوب Khansariha (8)
خواستم بگم که پرنده زدن در فواصل ١٠٠متر ومخصوصا١۴٠متر با تفنگ بادی اگه غیرممکن نباشه کار بسیار بسیار سختیه ,وایرخ ١٠٠رو هم که جناب اقای هاشمی پیشنهاد دادن تفتگ خوبیه ولی از نظر من یه مقدار برای فواصل طولانی ضعیفه.
کلا برای شکار با تفنگ بادی حداکثر تا 80متر بیشترنباید حساب کرد(معمولا)البته خودم تا 107متر کلاغ زدم با سوماترا ولی دقت در تفنگ با تکرار تعریف میشه.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - nobody2000 - 2013-08-06 02:10 PM

دوست عزیز الان با یه AT44 معمولی هم با کمی تمرین میشه در 100 متری راحت شکاری مثل کبوتر را زد که این دیگه شانس نیست .یه تفنگی مثل وایرخ دقت خودش را در فواصل بالای 100 و 150 متر نشان میده .

البته بنظر من گانپاور SSS هم این قابلیت را داره و قدرت بیشتری داره البته به دلیل عدم وجود رگولاتور دقتش مثل وایرخ 100 نیست .Khansariha (8)