شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - arashghaderi - 2015-10-11 02:38 PM

سلام . دوستان یه اسلحه گیر اوردم میخوام بخرم راهنمایی کنید لطفا
اسلحه نخجیر 3 کالیبر 270
توی گریس بدون حتی یک شلیک واسه سال 89 هست
با صدتا فشنگ مهام
به نظرتون چند میارزه ؟؟؟؟؟

اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - M.H.ABBASSI - 2015-10-11 02:52 PM

(2015-10-11 11:23 AM)masoud_kh1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.نیازمند اسلحه آر10 آک هستم.کسی از دوستان اگه داشت ممنون میشم خبر بدهKhansariha (8)

سلام فردوسي پيدا ميشه يه مغازه قبل از پاساژ سيما داره البته خيلي گرون ميده

Patriot

پاسخ : RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - shahsavar - 2015-10-11 06:26 PM

(2015-10-11 02:38 PM)arashghaderi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام . دوستان یه اسلحه گیر اوردم میخوام بخرم راهنمایی کنید لطفا
اسلحه نخجیر 3 کالیبر 270
توی گریس بدون حتی یک شلیک واسه سال 89 هست
با صدتا فشنگ مهام
به نظرتون چند میارزه ؟؟؟؟؟

قیمت اسلحه 11 تومن معامله میشه . 100 تا فشنگ هم اگه قیمت آزاد بگیریم میشه 1/500 . اگه 12 بگیری خوبه .

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - garro - 2015-10-12 12:29 AM

سلام
خریدار دوربین سنتر و یا لیپرز. سسالم و به قیمت مناسب هستم۳.۹. ۴۰

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - whitewolf - 2015-10-12 01:04 AM

سلم دوستان خریداره دوربین گامو 4*32 رتیکل حکی هستم برا رنجر 1100 میخام با قیمت مناسب

اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - ehsan2700 - 2015-10-12 10:27 AM

(2015-10-11 09:47 AM)naeem نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
احسان عزیز ان گلیسرینی که جنابعالی میفرمایید فقط بدرد نیترو گلیسرین....ماده م ن ف ج ر ه.......میخورد و چون مواد و تجهیزات ان گیر شما نمیاید پروسه انرا برایتان شرح میدم...خخخخخ...... (ولی جدا اگر دنبال همچنین ازمایشی هستی اصلا امتحان نکن که بسیار خطرناک و البته ممنوع است)
اسید نیتریک (جوهر شوره)اسید سولفوریک (جوهر گوگرد) و گلیسرین لازم است که همه انها باید با غلظت بالا باشند..ابتدا هوای گرم و خشگ از تک تک انها جداگانه عبور میدهند البته در کنار کاتالیزور و بعد از تغلیظ اولیه ، اسید نیتریک به اسید سولفوریک افزوده میشود، بعد از ان گلیسرین را قطره قطره به ان میافزایند....اگر ترکیب دود کند ، نیترو گلیسرین تشکیل نشده است (مشکل رطوبت دارد) ولی اگر دود نکرد ابتدا به اداره ثبت احوال برید و شناسنامه خودتون رو باطل کنید (خخخخخخخخ) و بعد ترکیب را کمی تکان دهید...مقداری در حد یک استکان یک خانه را نابود میکند..و بسیار خطرناک است،
برای کم کردن حساسیت به ان ترکیب پودر سنگ (سیلیس) اضافه میکردند که د ی ن ا م ی ت های انفجاری بدست میامد که با پرتاب کردن منفجر میشد که احتمالا در فیلمهای وسترن زیاد دیده اید،،،
با کمی تغییر و اضافه کردن ذرات چوب (سلولز) نیترو سلولز بدست میاد که انهم از مواد خطرناک است....
پروسه فوق در صنایع دفاع (پارچین) انجام میشود......که افتخار صنایع کشور است.
ظاهرا به این تایپیک هم ربطی نداشت عذر خواهی ما را پذیرا باشید......
سلام آقا نعيم عزيز
ممنون از توضيحاتتون ، عجب جريان جالبي داره ، ولي من گلسيرين ىا گلسيرول در واقع لازم دارم اون هم مصرفم براي ساخت Glug هست ، اين ماده يك مايع غليظ هست براي افزودن به طعمه جهت ماهيگيري در روش انتظاري ، كه باعث جذب هرچه بيشتر ماهيها ميشه به سمت طعمه
اما متاسفانه چون تو ايران يا قابل تهيه نيست ، يا اگر هم پيدا بشه به خاطر قيمت زيادش صرفه اقتصادي نداره از اين جهت بفكر ساختش هستم ، البته اين نوع گليسيرين يا با اصطلاح بازارش گليسيرول كاملا ماده مجازي هست و مصرف خوراكي داره ( واتر بيس هست ) نه حلال در روغن ، فقط مشكل اينه كه در بشكه هاي ٥٠ ليتري فروخته ميشه و كمتر نميدند مغازه دار ها ، يا بنده موفق به تهيش نشدم ، از اين جهت سوال كردم
به هر حال بسيار بسيار سپاسگذارم از توضيحاتتون و لطفتون به بنده
ممنونم و از همه عذر خواهي ميكنم

ارادتمندتون احسان

Sent from my iPad using Tapatalk

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - whitewolf - 2015-10-12 05:40 PM

(2015-10-12 01:04 AM)whitewolf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان خریداره دوربین گامو 4*32 رتیکل حکی هستم برا رنجر 1100 میخام با قیمت مناسب
نبووووووود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Koroosh - 2015-10-12 10:14 PM

سلام خدمت دوستان محترم

دنبال خرید تفنگ برنو خفیف 12خان در حد صفر هستم، اگر دوستان و استادان گرامی سراغ داشته باشند ممنون میشم بنده را در جریان بگذارند،
با تشکر

سلام خدمت دوستان محترم

دنبال خرید تفنگ برنو 2 خفیف 12خان در حد صفر هستم، اگر دوستان و استادان گرامی سراغ داشته باشند ممنون میشم بنده را در جریان بگذارند،
با تشکر

سلام خدمت دوستان محترم

دنبال خرید تفنگ برنو 2 خفیف 12خان در حد صفر هستم،

اگر دوستان و استادان گرامی سراغ داشته باشند ممنون میشم بنده را در جریان بگذارند،
با تشکر

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - KRALMAGNUM - 2015-10-13 12:29 PM

سلام دوستان نیاز منده قطعه راهنمای فنر لول اپاچی 900 هستم ممنون میشم کمکمون کنیدKhansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - tinger - 2015-10-13 06:48 PM

[size=medium]درود دوستان کسی میونه از کجا باید مخزن بزرگتر برای کندور گیر اورد مثلا 700 سی سی؟!