شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - RAK - 2015-10-08 01:43 AM

(2015-10-08 12:03 AM)sadra9496 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی از دوستان داره میخره از من قیمت دقیق بازارش رو خواسته.دوستان اگر قیمت دقیق دارن بفرمایند.قیمت مغازه دار نمیخوام.قیمت واقعی
دوست عزیز اسلحه چیزی نیست که روش برچسب قیمت خوده باشه
برای یکی از دوستان ماه گذشته یک اسلحه اکار اصل با جعبه که 5 شلیک هم نداشته با هاردکیس کلا به مبلغ 7.5 معامله شد
چند هفته گذشته هم یک اکار باز در حد نو بدون جعبه 7.5 معمله شد
یکجا ممکنه اکار در همین شرایط 8.5 هم خرید و فروش بشه
بستگی به موقیت جغرافیایی و سلامت اسلحه و خریدارو فروشنده داره
قیمتش در این رنج بالا و پایین میشه اکار نو و در حد نو البته کارکرده اون پایینتر هست

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - saheb - 2015-10-08 10:51 AM

به جک نیتروپیستون کرال نوریکا گامو یا بی اس ای نیازمندیم . کلا هر چیزی بجز هاتسان میخوام قابل شارژ نباشه

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - andytanha - 2015-10-08 11:44 AM

(2015-10-08 10:51 AM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به جک نیتروپیستون کرال نوریکا گامو یا بی اس ای نیازمندیم . کلا هر چیزی بجز هاتسان میخوام قابل شارژ نباشه

نمایندگی کومتا و نوریکا
09121951977
09125705477
33908087
33956683

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Rain - 2015-10-09 01:02 PM

سلام؛دنبال آکار آک یا در حد در استان خوزستان هستم،ممنون میشم سراغ داشتین اطلاع بدین.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - 300WSM - 2015-10-09 01:58 PM

با سلام
خریدار ای تی 44 لانگ آکبند

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - nemesisprogram - 2015-10-09 02:45 PM

خریدار BT65 SB یا RB هستم

اکبندم باشه

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - gaskin - 2015-10-10 02:38 PM

با سلام خدمت اهالی انجمن
آیادوستان کسی فاصله یاب دست دوم سالم باقیمت مناسب برای فروش داره

اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - ehsan2700 - 2015-10-11 02:21 AM

سلام دوستان عزيز و شبتون بخير
نميدونم جاي درستي واسه مطرح كردن سوالم هست اينجا يا نه ، به هر حال ببخشيد
من احتياج به ١ تا دو ليتر گيليسيرين مايع خوراكي دارم از نوع غليظ نه از اينايي كه توي لوازم شيريني فروشيها هست ، اونا رقيق هستند به درد كار من نميخورند ، كسي ميدونه از كجا ميشه تهيه كرد و قيمتش چقدر هست ؟
از اينترنت خيلي شماره بدست آوردم و تماس گرفتم ، اما همه كمترين مقدار فروششون بشكه هست
ممنون ميشم بنده رو راهنمايي بفرماييد

Sent from my iPad using Tapatalk

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - naeem - 2015-10-11 09:47 AM

سلام
احسان عزیز ان گلیسرینی که جنابعالی میفرمایید فقط بدرد نیترو گلیسرین....ماده م ن ف ج ر ه.......میخورد و چون مواد و تجهیزات ان گیر شما نمیاید پروسه انرا برایتان شرح میدم...خخخخخ...... (ولی جدا اگر دنبال همچنین ازمایشی هستی اصلا امتحان نکن که بسیار خطرناک و البته ممنوع است)
.............(ویرایش مدیر: هرگونه توضیح و ساخت مواد انفجاری در این انجمن ممنوع بوده و درصورت تکرار اخطار را در پی دارد لطفا مراعات کنید)
..........................
پروسه فوق در صنایع دفاع (پارچین) انجام میشود......که افتخار صنایع کشور است.
ظاهرا به این تایپیک هم ربطی نداشت عذر خواهی ما را پذیرا باشید......

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - masoud_kh1 - 2015-10-11 11:23 AM

سلام دوستان.نیازمند اسلحه آر10 آک هستم.کسی از دوستان اگه داشت ممنون میشم خبر بدهKhansariha (8)