شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

پاسخ : RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - shahsavar - 2015-09-08 04:53 AM

(2015-09-08 12:03 AM)mozafar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود
دوستان کسی قنداق نخجیر یک فابریکی داره یا جایی میشناسه داشته باشن اطلاع بده
سپاس

قنداق فابریک خودش که بدرد نمیخوره باید اصلاح بشه زاویه مبل قنداق خیلی کمه . شما فکر یه قنداق ساخته شده باش .

اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - HOBARE - 2015-09-08 10:40 AM

عزيزان سلام من قنداق...

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: پاسخ : اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - mozafar - 2015-09-08 01:31 PM

(2015-09-08 04:53 AM)shahsavar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-09-08 12:03 AM)mozafar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود
دوستان کسی قنداق نخجیر یک فابریکی داره یا جایی میشناسه داشته باشن اطلاع بده
سپاس

قنداق فابریک خودش که بدرد نمیخوره باید اصلاح بشه زاویه مبل قنداق خیلی کمه . شما فکر یه قنداق ساخته شده باش .

بله حق با شماست همه میدونن قنداق فابریکی نخجیر نه چوب خوبی داره نه زاویه و اندازه مناسب،داستان چیزه دیگریست،نمیدونم نمایندگی پیروزی هنوز فعال هست که از اونجا بشه تهیه کرد یا نه!!!

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Marksman - 2015-09-08 01:50 PM

(2015-09-08 10:40 AM)HOBARE نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عزيزان سلام من قنداق...

دوست عزیز اگر موردی برای فروش دارید لطفا با مدیران هماهنگ کنید.

اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - HOBARE - 2015-09-08 03:55 PM

بله بله چشم من معذرت ميخوام

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - alirezass - 2015-09-09 07:28 AM

سلام یدون

دوست عزیز
برای فروش باید با مسئول فروش سایت آقا سهیل هماهنگ کنید

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - fafam - 2015-09-09 06:09 PM

سلام دوستان کسی تفنگ bsa بوکانیر 5.5 اکبند خوش قیمت سراغ داره ممنون میشم اطلاع بدینKhansariha (48)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - davoodheadari - 2015-09-09 10:47 PM

باسلام دوستان قصد خرید at44 یاbt65 درحداک دارم.بصورت توافقی .گارانتی دارباشه

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - dieselpower - 2015-09-10 12:48 AM

(2015-09-09 06:09 PM)fafam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان کسی تفنگ bsa بوکانیر 5.5 اکبند خوش قیمت سراغ داره ممنون میشم اطلاع بدینKhansariha (48)

با قیمت ۲۱۰۰ هست اگه به کارتون میاد پ.خ بدین شماره بدم تهیه کنید

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - davoodheadari - 2015-09-10 11:43 PM

up
سلام دوستان قصد خرید at44 یاbt65 درحداک دارم.بصورت توافقی .گارانتی دارباشه