شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - whitewolf - 2015-08-02 08:07 PM

,سلام کسی میدونه فنر 350 ذیانا ب رنجر 1100 میخوره یا نه؟ اگه میخوره کسی داره البته اصلی
ممنونمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - tinger - 2015-08-02 11:11 PM

(2015-08-02 08:07 PM)whitewolf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
,سلام کسی میدونه فنر 350 ذیانا ب رنجر 1100 میخوره یا نه؟ اگه میخوره کسی داره البته اصلی
ممنونمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
فنر مگنوم 350به رنجر 1100نمیخوره براش بلنده ،جنس فنر تفنگهای فنری هاتسان کیفیت بسیارخوبی داره اینو بااطمینان میگم ونیازی به افزایش قدرت فنر نیست شما با تعویض واشر و لول فنر اندکی روانکاری دقت و قدرت خوبی میتونی بگیری فنر بلند زودتر و شدیدتر بریک این میشه( خسته)میشه .

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - jabili - 2015-08-02 11:16 PM

نیازمند اسلحه بادی با کیفیت مثل دیانا یا وایروخ ولی اوراقی هستم.فقط لولش سالم باشه کافیه.کالیبر 5.5

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - saheb - 2015-08-04 06:51 PM

دیانا ۵۲ آکبند کالیبر ۴/۵ الان کدوم مغازه تهران داره؟ چرا هیچکس نداره؟ تا فردا صبح یکی میخوام حتما

پاسخ : RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - shahsavar - 2015-08-04 09:33 PM

(2015-08-04 06:51 PM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیانا ۵۲ آکبند کالیبر ۴/۵ الان کدوم مغازه تهران داره؟ چرا هیچکس نداره؟ تا فردا صبح یکی میخوام حتما

به خاطر درخواست مشتری هاست دیگه . فروشنده میبینه 4/5 درخواست کننده نداره . نمیاره . مخصوصا توی رنج تفنگ هایی مثل 52 و 350 و . . . که ظاهر شکاری تری دارن . من خودم 52 کالیبر 5/5 از بچه های انجمن خریدم به همین اعضا فروختم بعد از مدتی یدونه 52 کالیبر 4/5 از همینجا خرید کردم . ولی فردوسی 4/5 خیلی بد پیدا میشه یا اصلا نمیشه .

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - saheb - 2015-08-04 09:39 PM

الان دو روزه من دنبال 52 هستم یکی سفارش داده بنده‌خدا منتظره. هیچکس نداره...۳۵۰ هم ندارن. دو روز پیش یه ۳۵۰ با ناز و نوز از یه نفر گرفتیم ۱۴۵۰... فروختیم ۱۴۹۰ ، ۲۰ تومن هم هزینه ارسالش بود خوب این چه وضعیه بخاطر ۲۰ تومن آدم انقدر خودشو عذاب بده. گاهی یه چیزهایی توی بازار کم میشنا :|

RE: پاسخ : اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - DariushZartosht - 2015-08-04 09:46 PM

(2015-08-04 09:33 PM)shahsavar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-08-04 06:51 PM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به خاطر درخواست مشتری هاست دیگه . فروشنده میبینه 4/5 درخواست کننده نداره . نمیاره . مخصوصا توی رنج تفنگ هایی مثل 52 و 350 و . . . که ظاهر شکاری تری دارن . من خودم 52 کالیبر 5/5 از بچه های انجمن خریدم به همین اعضا فروختم بعد از مدتی یدونه 52 کالیبر 4/5 از همینجا خرید کردم . ولی فردوسی 4/5 خیلی بد پیدا میشه یا اصلا نمیشه .
سلام. ی 52 اک 4.5 هست. شما کدوم شهرین ؟؟؟؟

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - parandehabi - 2015-08-04 10:28 PM

(2015-08-04 09:39 PM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان دو روزه من دنبال 52 هستم یکی سفارش داده بنده‌خدا منتظره. هیچکس نداره...۳۵۰ هم ندارن. دو روز پیش یه ۳۵۰ با ناز و نوز از یه نفر گرفتیم ۱۴۵۰... فروختیم ۱۴۹۰ ، ۲۰ تومن هم هزینه ارسالش بود خوب این چه وضعیه بخاطر ۲۰ تومن آدم انقدر خودشو عذاب بده. گاهی یه چیزهایی توی بازار کم میشنا :|
سلام
سایت tabiateno.ir زده داره
1540 قیمتشو زده
ولی کلن تفنگ سختیه موقع استفاده
یا حق

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - saheb - 2015-08-05 01:27 AM

درود بر شما
فروشنده هستم دوست عزیز از آقای سمسار زاده هم خرید نداریم. بخاطر مشکلاتی که قبلا پیش اومد. خودمون ۱۴۵۰ میفروشیم. فقط چند روزه که پیدا نمیکنم.
چند تا از مغازه های فردوسی که خرید داشتیم زنگ زدیم نداشتن...یا نمیدادن!! گفتم اینجا مطرح کنم شاید از دوستان تهرانی کسی دیده باشه
با تشکرKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - parandehabi - 2015-08-05 06:41 AM

(2015-08-05 01:27 AM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود بر شما
فروشنده هستم دوست عزیز از آقای سمسار زاده هم خرید نداریم. بخاطر مشکلاتی که قبلا پیش اومد. خودمون ۱۴۵۰ میفروشیم. فقط چند روزه که پیدا نمیکنم.
چند تا از مغازه های فردوسی که خرید داشتیم زنگ زدیم نداشتن...یا نمیدادن!! گفتم اینجا مطرح کنم شاید از دوستان تهرانی کسی دیده باشه
با تشکرKhansariha (8)Khansariha (8)

سلام
اگه واسه فروش میخوای قشم و بانه هم سراغ بگیر
یا حق