شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - asman - 2015-05-11 11:14 AM

(2015-05-07 03:01 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه کسی سرنیزه برنو واسه فروش داره یا از مغازه داراسراغ داره خریدارم متشکرم پیام خصوصی بدید

همی گویمو گفته ام بارها ****************بود کیش من مهر دلدارها

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - HALFMAN2010 - 2015-05-13 08:23 PM

سلام دوستان
اگه کسی کیت شارژ برای وایرخ 90 داره خریدارمKhansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - adak - 2015-05-14 08:00 PM

دیانا پی 1000 تمیز رو قیمت مناسب اگه موجود بود دوستان اطلاع بدن
ممنون

اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Saeedtanja - 2015-05-14 11:24 PM

[URL][/URL]

Skickat från min iPad med Tapatalk
دوستان كسى ميدونه كه آيا ميشه تفنگ بادى پي سي پي از خارج از كشور همراه مسافر وارد ايران كرد؟

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - kargadankosh - 2015-05-14 11:51 PM

(2015-05-13 08:23 PM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
اگه کسی کیت شارژ برای وایرخ 90 داره خریدارمKhansariha (8)

سلام دوست عزیز تاجاییکه من میدونم کیتی شمامیخاین توبازارمن ندیدم باید خودت ابتکاری درست کنی من خودم وایرخ 90 داشتم باتلمبه اش خودم یه پیچ که به ته وایرخ میخوردو سوراخ کردم بعد بالحیم به یه لوله که شلنگ بهش وصل بود جوش دادم هر وقت میخاستم به تلمبه وصلش میکردم

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - adak - 2015-05-15 12:43 AM

(2015-05-14 11:24 PM)Saeedtanja نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[URL][/URL]

دوستان كسى ميدونه كه آيا ميشه تفنگ بادى پي سي پي از خارج از كشور همراه مسافر وارد ايران كرد؟

درود
متاسفانه طبق قوانین جدید هیچ کالیبری رو نمیتونید و کلا جوابتون اینه که خیر.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - ziaeianho - 2015-05-15 09:19 AM

دکتر سلامKhansariha (8)
دکتر چرا p1000 بفرما وایرخ ۱۰۰ در خدمت باشیم Khansariha (58):
Zia مخلصKhansariha (339):

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - mik - 2015-05-15 08:13 PM

با سلام
دوستان چند وقت پیش بچه قنداق پنج تیر دوستم شکست رفته بود قیمت بگیره گفتن بهش 400 هزار بچه قنداق خالی!!!!!!!Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)
حالا از دوستان اگر کسی بچه قنداق پنج پران ترک (چوب باشه بهتره اگر هم کامپوزیت بود اشکالی نداره )سراغ داره که معمولا در پنج تیر های ترک از نطر شکلی یکی هستند پ.خ بدن .
پیشاپیش ممنون.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - adak - 2015-05-16 01:59 AM

درود بر ضیا عزیز

راستش برای یکی از دوستان باشگاه میخوام بودجه اش زیر 3 تومنه و تنها تفنگ رگوله تو این قیمت پی هزاره به هرحال از محبت و لطفت سپاسگذارم.

ارادت

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - asman - 2015-05-16 06:45 AM

(2015-05-11 11:14 AM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-05-07 03:01 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه کسی سرنیزه برنو واسه فروش داره یا از مغازه داراسراغ داره خریدارم متشکرم پیام خصوصی بدید

همی گویمو گفته ام بارها ****************بود کیش من مهر دلدارها