شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - sabergholamian - 2015-04-02 12:12 AM

(2015-03-25 08:52 PM)sabergholamian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خریدار وایرخ80نو یا در حد نو 4.5 و همچنین وایرخ 97 نو یا کارکرده 4.5هستیم همچنانKhansariha (8)

ظاهرا تخم وایرخ80 کالیبر4.5رو ملخ خورده.هیچ جا پیدا نمیشه؟؟

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - rezakaraj - 2015-04-02 12:37 PM

دوستانی که در زمینه ساخت قنداق سفارشی کار کردند من رو هم در تجربه های خودشون شریک بکنن.میخوام درباره هزینه ها و مشکلات این کار بیشتر بدونم.
[تصویر: 14279653831.jpg]

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - esibig - 2015-04-02 02:33 PM

سلام اقا رضا از نظر مالی هزینش بالاست چون تولید اوله هزینه طراح سه بعدی واسه کشیدن طرح قن اق و بعد هزینه سی ان سی کار چون ساعتی می گیرن از ۲۰تا۳۵ تومن ساعتی معمولا ۱۲تا۱۶ ساعت ۳ صف قنداق زمان میبره بعدش هم تهیه چوب عالی و سر اخر نقاش که حدودا قیمت تمام شدش ۸۰۰ تومنه اگه سی ان سی کار موقع کا طرح و خراب نکنه و دوباره چوب نخواد اگه سوالی بود در خدمتم و تو تاپیک ساخت قنداقKhansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - abdanan - 2015-04-02 06:26 PM

سلام اقا رضا من تو اینترنت یک نوع تیون مخزن دیدم که نیاز به تراش قنداق نداشت دقیقا از نوک قنداق تا مساوی سیلندر بود وفقط یه رابط میخورد اگر اون تیون تهیه کنی نیاز به قنداق تراشیدن نداری واز قنداق خودش میشه استفاده کرد ولی مشکل اینجاست که یدکش گرون و مقرون به صرفه نیست .

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - abdanan - 2015-04-02 07:45 PM

سلام دوستان نیاز به گالاتیان درحد دارم اگر مدل کارابین هم باشه مشکلی نیست.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - greenaref - 2015-04-05 08:38 PM

سلام به همه.نیازمند ست اورینگ کامل برای تلمبه هاتسان.بهترین جنسش البته چون ایرانی گرفتم انداختم 4 بار پر کردم داغون شد.ممنونKhansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - amirjoon - 2015-04-09 06:13 AM

خریدار تلمبه هاتسان کمکار تمیز و سالم هستم
ممنونKhansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - mrprivate - 2015-04-09 07:01 PM

سلام دوستان.بشدت نیازمند واشر سرپیستون دیانا ۲۷ هستم.واسه شادو میخوام.اگه کسی اصلیش رو سراغ داره و بتونه واسم ارسال کنه ممنون میشم.یا اینکه دوستان تهرانی لطف کنن یه ادرس بدن که داشته باشه و با انصاف باشه ک جنس تقلبی نندازه به دوستمون.ک من ینفر رو بفرستم واسم بگیره.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Meyhatsan - 2015-04-09 09:13 PM

سلام
خریدار ساچمه Diabolo Baracuda extra heavy cal.22 هستم

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - HamidArgha - 2015-04-09 09:41 PM

(2015-04-02 12:12 AM)sabergholamian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-03-25 08:52 PM)sabergholamian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خریدار وایرخ80نو یا در حد نو 4.5 و همچنین وایرخ 97 نو یا کارکرده 4.5هستیم همچنانKhansariha (8)

ظاهرا تخم وایرخ80 کالیبر4.5رو ملخ خورده.هیچ جا پیدا نمیشه؟؟

درود.دوست عزیز شیراز خ دهنادی به قیمت1650 هر چند تا که بخایKhansariha (219)
البته وایرخ80