شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - sabergholamian - 2015-03-20 08:20 PM

نیازمند وایرخ80کالیبر 4.5 اکبند هستم کسی جایی سراغ داشت ممنون میشم بهم اطلاع بدهKhansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - sabergholamian - 2015-03-21 12:55 AM

وایرخ 97 هم 4.5اگر جایی سراغ دارید که اکبند برا فروش بود اطلاع بدید. در حد اک هم کسی داشت با قیمت منصفانه من خریدار هستم.سال نو ی همتون مبارکKhansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - abdanan - 2015-03-21 01:45 AM

دوستان نیازمند اورنگ وایتون به شماره 5*1هستم در ای تی 44 شماتیک شماره 402 هستم هر کدام از دوستان بتونن کمک کنن ممنون میشم .سال خوبی داشته باشید

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Sagheb - 2015-03-22 12:20 PM

سلام
به شدت نیازمند یک فنر دیانا 25 و واشر سرپیستون آن هستم.
ممنون میشم دوستان مارا یاری کنند.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - alihunter - 2015-03-22 08:44 PM

برای فروش اقلام به اقا سهیل با نام کاربری SOHEIL-GUNSMITHمراجعه کنید

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - صادق قرنجیکی - 2015-03-22 08:56 PM

(2015-03-22 08:44 PM)alihunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه ها... من خیلی سعی کردم توو انجمن جای مناسبش مطرح کنم ولی متاسفانه پیدا نکردم کجای سایت هست زدن تاپیک جدید... من یه دیانا 54 سال پیش خریدم فکر کنم حدود 400 تا ساچمه زده شده باشه... یکم کمتر یا بیشتر... کالیبر 5.5 هست و ازونجایی که همون ماه اول خرید چندبار استفاده کردم و بنا به دلایلی دیگه شکار نمیرم قصد فروش دارم... قیمتم ندارم الان چنده ولی خودم سال پیش با یه کیف 2100 خریده بودم... قصد فروش جدی دارم به قیمتی که منصفانه باشه

دوست عزیز برای فروش اقلام کاربران باید با مدیریت فروش و یا یکی از مدیران مرتبط انجام تماس بگیرید. اعلام فروش به اینصورت طبق قوانین انجمن درست نیست. شما می توانید به آقای سهیل میرزایی مدیر فروش سایت با نام کاربری SOHEIL-GUNSMITH در پیام خصوصی این موضوع رو اعلام کنید.
موفق و پیروز باشید

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - flower - 2015-03-23 12:15 AM

سلام بر دوستان عزیز
من به ای تی مگسک دار همونی که 1300 هست نیاز دارم ولی نمایندگی تموم کرده . خواستم ببینم اگر کسی سراغ داره لطف کنه اطلاع بده ممنون میشم
Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - rkh.hunter - 2015-03-23 12:57 AM

(2015-03-22 12:20 PM)Sagheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
به شدت نیازمند یک فنر دیانا 25 و واشر سرپیستون آن هستم.
ممنون میشم دوستان مارا یاری کنند.

سلام برادر
چند وقت پیش برای سرویس تفنگ رفتم پیش تعمیر گاه نقی زاده تو لنگرود فکر کنم اونجا دیده بودم Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - alihunter - 2015-03-23 04:41 PM

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - hunter extreme - 2015-03-23 04:59 PM

(2015-03-23 12:15 AM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان عزیز
من به ای تی مگسک دار همونی که 1300 هست نیاز دارم ولی نمایندگی تموم کرده . خواستم ببینم اگر کسی سراغ داره لطف کنه اطلاع بده ممنون میشم
Khansariha (8)

سلام گجت کمپ موجود داره سوال بگیرید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.