شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - يسري - 2015-03-17 10:49 AM

نعيم جان فقط كافي تو فردوسي و چها راه كمالي يه قدمي بزني تا اون 2تا اسلحه رو گير بياري
منم دوستاني دارم كه بتونن بهت كمك كنن
اگه مايل بودي پيغام خصوصي لطفا
فقط 2 لول كنار هم كدومك كشور؟
رو برنو هم يه تجديد نطري بكن يه 270 بخر خيلي سالاره

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - mrprivate - 2015-03-18 06:38 AM

سلام دوستان
کسی میتونه یه واشر سرپیستون دیانا 27 اصلی واسه من ارسال کنه؟ خودم اینجا اصلیش رو پیدا نکردم

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - asman - 2015-03-18 07:35 AM

نعیم جان برنو بلند ۱۷بخر هم ارزونه هم دقیق من دارم محشره

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - alirezzzz - 2015-03-18 08:09 AM

سلام دوستان يه سوال داشتم از خدمت اساتيد محترم سايت ولي نميدونم جاش اينجاست يا نه
يكي از اشنايان يه دلول سوار كه اسمشو نميداد ولي مثل اينكه اكار بوده بدون مجوز ميخاد بخره كه بهش قيمت دادن1500
امكانش هست كه طرح عف بدن و بتونه مجوز بكيره يا كلا بيخيالش بشه

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - asman - 2015-03-18 08:57 AM

صددرصد جواب منفیه سلاح بیجواز یعنی اول واخردردسر دستبند زندان سابقه دارشدن سر ی چوب صدادار
فکرم پیش برنوه -فکراونم پیش منه- ی نگاه به ساعت ارسالم بندازید 57*8

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - alirezzzz - 2015-03-18 09:11 AM

لامذهب قيمتش رو اعصابه !!!!!!
اين طرح عف جندسال مياد مشخصه يا نه

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - naeem - 2015-03-19 01:38 AM

با سلام خدمت یسری و asman و بقیه دوستان که بذل توجه نمودند.
برنو ترجیحا دست نخورده .....جنگی.....جوازدار میخوام که فردوسی و کمالی نیست یا اگه باشه قطعات تفنگهای دیگه رو روش گذاشتن مثلا گلن k98رو روی 1309 گذاشتن و دودستی باید بکشی تا جا بیوفته!.........و فقط سعی در فروش ان دارن بهر وسیله و ....گفتم اگه دوستان کسی تفنگ بر نو گوتاه یا وسط سراغ داشته باشه ممنون میشم.
دو لول هم کتار باشه هر مارکی فقط تمیز باشه مدلهای دیگه دارم به اسم افراد خانواده زدم ولی تنها مد لی که دوست دارم داشته باشم کنار همه که ندارم.فقط میخام تو خو نه داشته باشم و هر روز ببینمش!برا شکار یا کارای مشآبه نمیخوام.
باز هم تشکر میکنم ودست شما رو میفشا رم.
ضمنا یا پیام خ نمیتونم بفرستم یا بلد نیستم در هر صورت سعی کردم ولی نشد.لطفا حضرتعالی زحمت بکشید وارسال بفرمایید .سپاسگزارم.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - يسري - 2015-03-19 10:09 AM

خوب اينطور كه معلومه خودت اوستاي كه داداش دست ماروهم بگير
شماره چند تا اسلحه فروش رو برات ميزارم
قزوين مهدي پور 09125812903
موسوي ياسوج 09173413950
خاكريزي كرمانشاه09181310551

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - sabergholamian - 2015-03-19 10:13 AM

(2015-03-18 06:38 AM)mrprivate نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
کسی میتونه یه واشر سرپیستون دیانا 27 اصلی واسه من ارسال کنه؟ خودم اینجا اصلیش رو پیدا نکردم

من هم یکی میخوام کیست که مرا یاری کند

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - hunternakhjir - 2015-03-19 12:41 PM

سلام خریدار تفنگ شکاری آکار یا شاهین یا یلدیز یا سارسیلماز فقط 2 لول رویهم به قیمت مناسب
هدفم آکبنده ولی کارکرده باشه در حد باشه زیاد کارکرده نباشه