شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - broning - 2015-02-06 12:16 AM

سلام نیازمند نمد از جنس حیوانی برای فشنگ گیج 12 هستم کسی از دوستان اگه میتونه برام بگیره بفرسته ممنون میشم تو خصوصی بهم خبر بده

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - hoossein - 2015-02-06 10:14 PM

سلام دوستان یه ایفون 4 32 گیگ دارم با تفنگ دیانا 52 54 و ای تی 44 تعویض می کنم و سر هم میدم هر کی مایل بود پیام بده

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - armankhan - 2015-02-07 12:44 AM

(2015-02-06 10:14 PM)hoossein نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان یه ایفون 4 32 گیگ دارم با تفنگ دیانا 52 54 و ای تی 44 تعویض می کنم و سر هم میدم هر کی مایل بود پیام بده

doste Aziz payame khososi dadam vali peygham dad ke gheyre faal kardin payam khosositon ro

ببخشید حواسم نبود فینگیلیش تایپ کردم.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - hoossein - 2015-02-07 11:54 PM

(2015-02-07 12:44 AM)armankhan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-02-06 10:14 PM)hoossein نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

doste Aziz payame khososi dadam vali peygham dad ke gheyre faal kardin payam khosositon ro

ببخشید حواسم نبود فینگیلیش تایپ کردم.

سلام دوست گرامی بله پیام خصوصیم غیر فعال بود الان درستش کردم در خدمتم

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - deragahsniper - 2015-02-08 09:55 AM

سلام دوستان
قنداق خفیف تیرکو آلمان و برنو کوتاه ایران ودرجه نشانه گیر عقبی برنو وجلویی اگر دوربرتون پیدا میشه منو خبر کنید. خبرازقیمتشم بدید ممنون میشم
متشکر

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - dieselpower - 2015-02-09 12:30 AM

سلام
دوستان شوتینگ رست گامو کسی سراغ داشت خبر بده ممنوم میشم

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - hamidok - 2015-02-09 01:45 AM

با عرض سلام
دوستان بنده میخوام یه تفنگ گلوله زنی خوب که دارای جواز باشه بخرم ممنون میشم که راهنمایی بفرمایین کدوم شهر برای خرید تفنگ مناسب تره البته تفنگ خوب هم گیر بیاد توی فروشگاههای مجاز شکارش منتظر نظرات دوستان هستم
با تشکر فراوان

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - FMJ - 2015-02-09 08:28 AM

(2015-02-09 01:45 AM)hamidok نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض سلام
دوستان بنده میخوام یه تفنگ گلوله زنی خوب که دارای جواز باشه بخرم ممنون میشم که راهنمایی بفرمایین کدوم شهر برای خرید تفنگ مناسب تره البته تفنگ خوب هم گیر بیاد توی فروشگاههای مجاز شکارش منتظر نظرات دوستان هستم
با تشکر فراوان

باسلام.
آقا حمید عزیز کاش میگفتی کدوم شهر ساکن هستید...
الان در اکثر استانهای کشور فروشگاههای مجاز اسلحه و مهمات هست که همگی کم و بیش به سلاحهای معمول و مناسب (تولید داخل و بعضا خارجی) دسترسی دارن و میتونن در خرید هر نوع سلاحی کمک و راهنمایی کنن.
البته بستگی باین هم داره که شما چه سلاح گلوله زنی (مدل/کالیبرو...) و با چه بودجه ای جهت خریداری مدنظرتون هست!
اگه کالیبرهای معمول(8×57_270وین) و سلاحهای نخجیر3 و برنوهای قدیمی بخواین که همه جا هست و با اختلاف زمانی چند روز و اختلاف قیمت کمی(بسته به انصاف فروشنده) براتون تهیه میکنن. باطبع شهرهای بزرگتر سلاحهای بیشتر و متنوعتری پیدامیشه. و البته هستن شهرها و استانهایی که بعضی از سلاحها(خصوصا سلاحهای قدیمی) بیشتر از انواع دیگه دست اهالی هست...
پس در کل قضیه فرقی نمیکنه کجا اقدام به جستجو و خرید بفرمایید چون همه جا دسترسی باین مراکز و فروشگاههای مجاز وجود داره / اما اگه بگید چه نوع سلاح با چه کالیبری بیشتر مدنظر دارید باز دقیقتر دوستان میتونن راهنماییتون کنن/ اگرم درمورد سلاحهای مختلف اطلاعاتی بخواین در تاپیکهای مختلف انجمن میتونید کسب کنید ویا در تاپیک مربوط به هر سلاح درموردش از دوستان راهنمایی بخواید.
امیدوارم سلاح مطلوبتون رو سریعتر تهیه کنید. موفق باشید.Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - izci - 2015-02-09 08:46 AM

(2015-02-09 01:45 AM)hamidok نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض سلام
با تشکر فراوان

سلام. دوست عزيز اگه مايل بوديد يه سري بزنيد به تاپيك فروش گلوله زني نخجير ٣ Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - dieselpower - 2015-02-10 12:48 AM

(2015-02-09 12:30 AM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان شوتینگ رست گامو کسی سراغ داشت خبر بده ممنوم میشم
؟?؟?