شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - abdanan - 2015-01-29 09:42 PM

سلام دوستان من نیاز به سیستم نشانه روی هاتسان دارم اگر دست دوم هم باشه به شرط سالم بودن ممنون میشم دوستان کمک کنند برای نصب برروی مدل sxکه فاقد نشانه روی هست .باتشکر

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - amin.faraji - 2015-02-01 12:20 AM

خریدار تلمبه هاتسان در حدKhansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - mehdirkh - 2015-02-01 06:05 PM

با سلام کسی تکلول فرانسه یا انگلیسی تمیز سراغ داره یاجایی دیده اطلاع بده ممنون میشم اسلحه فروش هر شهری باشه مشکلی نیست

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - mehdihadi - 2015-02-01 08:02 PM

(2015-01-29 01:24 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستانKhansariha (8)
یه چیزی نیاز دارم گفتم اینجا رفت و امد زیاده اینجا بگم شاید کسی کمکم کردKhansariha (8)
نیاز منده فنر برای پوکه پران هستم واسه تعمیر چنتا اسلحه شکاری تک لول امریکایی و روس میخوام که فنر هاشون فرسوده شدند اگر کمکم کنید ممنون میشمKhansariha (8)
یا علی

سلام دوست خوبم فکر کنم اسمتون بهنام است در رابطه با فنر پوکه پران که فرمودید کاری نداره خودتون راحت می تونید بسازید حقیقتش چند وقت پیش فنر پوکه کش تفنگ خودم که آمریکایی است ضعیف شده بود که بردم پیش تعمیر کار یه دونه برام بساز که ای کاش نمی رفتم یه پیر مرد خرفت بود زد پوکه پران تفنگ رو خراب کرد تا خودم با هزار بدبختی درستش کردم هر چند که مثل اولش نشد من همون جا بودم دیدم چه طور درست می کرد یه سیم که قطرش هم اندازه قطر سیم فنر فرسوده بود رو برداشت. بعد چند تا میله با قطر های متفاوت داشت که میله ها رو میداخت داخل فنر فرسوده بعد میله ای که قطرش با اندازه ی فنر فرسوده یکی بود رو کنار می گذاشت وسیم رو دور آن میله با فاصله های یکسان دورمی داد که می شد فنر. فنر تفنگ آمریکایی من فکر کنم 43 حلقه باشه دقیق یادم نیست بعد با انبر بریدش وانداختش رو تفنگ هرموقع از پیش مغازش رد می شم لعنتش می کنم.مثلا شاید تفنگ روس تعداد حلقه هاش بیشتر یا کمتر باش.تعداد حلقه های فنر فرسوده رو بشمار بعد به همان اندازه حلقه درست کنم.امیدوارم منظورم رو فهمیده باشیدKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - amin.faraji - 2015-02-01 08:39 PM

بعد ساخت فنر حتما رو اتیش سرخش کنین بعد استفاده کنین وگرنه حالت خودش رو خیلی سریع از دست میده.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Amiraliv - 2015-02-02 06:05 PM

(2015-02-02 05:58 PM)grandfather نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (48)سلام دوستان
......

براي خريد و فروش بايد با مديران هماهنگ كنين

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - siligerd - 2015-02-05 01:54 PM

سلام دوستان
اگر فشنگ کالیبر 12 شماره 4 و 5 اضافه داشتن بنده خریدارم

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - hamidhakami - 2015-02-05 06:06 PM

با سلام . دوست گرامی شما اگر موردی برای فروش دارید لازم است حتما با مدیر فروش آقا سهیل هماهنگی کنید تا برایتان تاپیک فروش باز شود. این موضوع رو در نظر داشته باشید که بدون هماهنگی به هیچ عنوان اجازه چنین کاری رو ندارید.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - KRALMAGNUM - 2015-02-05 06:58 PM

(2015-02-01 08:02 PM)mehdihadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-01-29 01:24 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستانKhansariha (8)
یه چیزی نیاز دارم گفتم اینجا رفت و امد زیاده اینجا بگم شاید کسی کمکم کردKhansariha (8)
نیاز منده فنر برای پوکه پران هستم واسه تعمیر چنتا اسلحه شکاری تک لول امریکایی و روس میخوام که فنر هاشون فرسوده شدند اگر کمکم کنید ممنون میشمKhansariha (8)
یا علی

سلام دوست خوبم فکر کنم اسمتون بهنام است در رابطه با فنر پوکه پران که فرمودید کاری نداره خودتون راحت می تونید بسازید حقیقتش چند وقت پیش فنر پوکه کش تفنگ خودم که آمریکایی است ضعیف شده بود که بردم پیش تعمیر کار یه دونه برام بساز که ای کاش نمی رفتم یه پیر مرد خرفت بود زد پوکه پران تفنگ رو خراب کرد تا خودم با هزار بدبختی درستش کردم هر چند که مثل اولش نشد من همون جا بودم دیدم چه طور درست می کرد یه سیم که قطرش هم اندازه قطر سیم فنر فرسوده بود رو برداشت. بعد چند تا میله با قطر های متفاوت داشت که میله ها رو میداخت داخل فنر فرسوده بعد میله ای که قطرش با اندازه ی فنر فرسوده یکی بود رو کنار می گذاشت وسیم رو دور آن میله با فاصله های یکسان دورمی داد که می شد فنر. فنر تفنگ آمریکایی من فکر کنم 43 حلقه باشه دقیق یادم نیست بعد با انبر بریدش وانداختش رو تفنگ هرموقع از پیش مغازش رد می شم لعنتش می کنم.مثلا شاید تفنگ روس تعداد حلقه هاش بیشتر یا کمتر باش.تعداد حلقه های فنر فرسوده رو بشمار بعد به همان اندازه حلقه درست کنم.امیدوارم منظورم رو فهمیده باشیدKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

ممنون اقا مهدیKhansariha (8)
منم میدونم میسازن اما این سیم مفتولی که استفاده میکنن به درد نمیخوره فکر کنم برای بهتر پرت کردن پوکه باید یکم طول فنر رو بیشتر در نظر بگیریم اخه فنر اصلی بافنر دست ساز زمین تا اسمونه . یه زحمت میتونید قیمت بگیرین واسم ببینم نیم مترش یا 1 مترش چقدر در میاد؟
اگه قیمتش مناسب بود واسه کارم میخوام. نیم متر فنر واسه پوکه پران امریکایی نیم متر برای روسKhansariha (8)
ممنون یا علی

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - mehdihadi - 2015-02-05 10:13 PM

سلام باشه یه سری بهش می زنم البته آدم بد اخلاقی است وزیادم پیر.اما از حرف هایی که میزد می گفت از پیش یکی از دوستانش که در کار صنعت است سیم ها رو میاره فکر کنم دوستش تراشکار باشه. فردا تعطیل شنبه یکسری بهش می زنم.اتفاقا منم بهش گفتم که اگه طول فنر رو بیشتر کنی پوکه رو سریع تر وقوی تر بیرون می ندازه که گفت نمی شه فنر موج بر می داره و پوکه رو درست بیرون نمی ندازه کالا آدم مرموزی است.Khansariha (8)