شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - farshadkhoda - 2015-01-11 10:40 AM

(2015-01-11 01:15 AM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-01-08 03:15 PM)farshadkhoda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-01-07 05:06 PM)farshadkhoda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و عرض ادب
خریدار فوری at-44 یا bt65
به قیمت مناسب و یعنی کمی بالاتر از قیمتی که مغازه دار میخره
خط و خش هم داشته باشه مهم نیست فقط کم کار باشه و بدون عیبو نقص

آقا کسی موردی سراغ نداره؟
منصفانه باشه قیمتش؟
منم یک هفته هست دنبال atمیگردم ولی با توجه به قیمت ۱۳۰۰ الان این تفنگ با هارد کیس که حداقل ۲۰۰ تومن پول هارد کیس هم هست اگه ۱۱۰۰ قیمت خود تفنگ در نظر گرفته بشه بعیده کسی تفنگ کارکرده رو ۸۰۰-۹۰۰ بفروشه مگر اینکه یه مدتی قیمت به این روال باشه و قیمت به این صورت جا بیوفته

بله درست میفرمایین منم دنبال همچین موردی هستم ولی دوستانی که قصد فروش دارن هزار ماشالاه از آک هم بالاتر میگن

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - صادق قرنجیکی - 2015-01-11 11:30 AM

دوست من اینجا تاپیک اعلام نیاز هست! دوستان می تونند موارد مورد نیاز خودشون که احتمالا در بازار هم نبشه ایجا مطرح کنند. به تبع عرضه محصولات هاتسان و بخصوص مدل AT44 با قیمت 1.300 باعث افت قیمت های بازار شده ولی خوب ، دوستانی همین مدل رو در دو ماه قبل بین 1.500 تا 1.800 خرید کرده اند ، انتظار ندارید همین مدل رو با قیمت 800 تومن بفروشند!!! Khansariha (226)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - farshadkhoda - 2015-01-11 05:04 PM

(2015-01-11 11:30 AM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست من اینجا تاپیک اعلام نیاز هست! دوستان می تونند موارد مورد نیاز خودشون که احتمالا در بازار هم نبشه ایجا مطرح کنند. به تبع عرضه محصولات هاتسان و بخصوص مدل AT44 با قیمت 1.300 باعث افت قیمت های بازار شده ولی خوب ، دوستانی همین مدل رو در دو ماه قبل بین 1.500 تا 1.800 خرید کرده اند ، انتظار ندارید همین مدل رو با قیمت 800 تومن بفروشند!!! Khansariha (226)
بله دوست من فرمایش شما کاملا صحیح هست.منظور من آن دسته از عزیزانی هست که به دلایل مختلف تفنگ خودشون را میخوان بفروشن و میبرن مغازه دار یقینا 30% از قیمت آک کم میکنه منم عرضم این بود در صورت وجود همچین موردی من بالاتر از قیمت مغازه دار خریدارم.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - farshadkhoda - 2015-01-12 12:31 AM

خریدار pcp کارکرده به قیمت حداکثر یک میلیون تومان میباشیم.[size=medium]

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - cowboy - 2015-01-14 09:38 PM

نیازمند یک bt 65 sb&rb کارکرده میباشم.Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - siligerd - 2015-01-17 10:42 PM

سلام
دوستان عزیز من فشنگ نیاز دارم
10 روزه سلاح خریدم ولی هیچ فشنگی ندارم
ساچمه 4 و 5
کالیبر 12
اگر کسی نیاز نداره من رو همیاری کنه

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - dieselpower - 2015-01-17 11:44 PM

برادر از همون مغازه که تفنگ خریدی بخر حتما هم بهتون میفروشه

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - masoud_kh1 - 2015-01-18 12:38 AM

سلام/خریدار پی سی پی از خانواده اوانیکس هستم/یا تعویض با ای تی 44 و مابه التفاوت را پرداخت میکنم

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - javadjk - 2015-01-18 06:52 PM

سلام خدمت دوستان گل

نیازمند به اهرم شارژ دیانا 52 هستم
[تصویر: 16_1313793577135341.jpg]

قطعه شماره 27

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - abdanan - 2015-01-18 07:06 PM

دوست عزیز بازار میدن 40 تومن ولی شما با5 تومن خودتون راحت میتونی درست کنی ویا بری پیش تراشکار براتون درست کنه اگر نتونستید من دست ساز دارم که با اصلی فرقی نداره در خدمتم.