شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - mehdijoon - 2014-12-20 03:01 PM

تلمبه گان پاور یکی موجود هستKhansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - stalker - 2014-12-21 09:58 AM

خریدار فوری hatsan at-p2 پلمپ

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - MohammadNavigator - 2014-12-21 11:21 AM

(2014-12-19 01:50 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نیازمند ساچمه های باراکودا مچ و باراکودا هانتر و باراکودا هانتر اکستریم کالیبر ۵.۵ (البته به قیمت مناسب) Khansariha (8)

دکتر جان ساچمه باراکدا اصفهان همه مدل هست بین 50-55 تومان من خریدم

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - computersoft - 2014-12-21 01:15 PM

سلام
دوربین دست دو قیمت مناسب برای گلوله زنی(270) نیاز دارم
اگه دارین لطفا سریع خبر بدین:8:

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - alimaleki - 2014-12-21 02:53 PM

سلام خریدار دیانا27 تا35 دست دوم ترجیحا4/5 لطفا مشخصات وقیمت تفنگ را برام پیام خصو صی کنید باتشکر

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - rezakaraj - 2014-12-23 04:39 AM

نیازمند رابط سایلنسر برای بنجامین دیسکاوری می باشم.Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - huntergun - 2014-12-23 12:35 PM

سلام به دوستان عزیز من نیاز به ی لوله ی تفنگ بادی کمرشکن چینی4/5 دارم.اگه کسی داره اطلاع بده.هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیمKhansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - detonator - 2014-12-24 10:56 AM

نیازمند ازینا هستیم:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته اگه توی ایران پیدا بشهKhansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - dieselpower - 2014-12-24 11:13 AM

اصفهان که بیشتر لوازم شکاریها دارن

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - computersoft - 2014-12-26 08:27 PM

سلام دوستان،یه ست تنظیف برا گلوله زن 270 و یه گوشی شکار میخام Khansariha (8)شهرستانم و تو لوازم شکار نتونستم پیدا کنم.
کسی هست تهیه و ارسال کنه برام،ممنون میشم.Khansariha (8)
لطفا پیام خصوصی بدین
Khansariha (219)یه چیزی شبیه گیره که بشه سلاح رو باش ثابت کرد نیاز دارم.نمیدونم شرکتی هست یا دست ساز ،اگه موجود دارین لطفا بهم خبر بدین با پیام خصوصیKhansariha (8)