شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - nobody2000 - 2013-07-28 02:08 PM

من رین استورم آک ورژن دو دیدم قیمت هم حدود 4300 بود .

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - broning - 2013-07-28 11:57 PM

با سلام
خریدار یک اسلحه دولول mp27m هستم اگر کسی از دوستان سراغ داره یا قیمت برای فروش جایی دیده ممنون میشم اطلاع بده

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - masih.hunter - 2013-07-29 12:28 AM

(2013-07-28 02:08 PM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من رین استورم آک ورژن دو دیدم قیمت هم حدود 4300 بود .
اقای هاشمی اگه واقعا" نیتتون راه انداخت کار خلق الله هستش که اینطوری هیچ فایده ای نداره که من 1 رین استورم یا فلان تفنگ دیدم فلان قیمت !! . اگه توی مغازه دیدین که بسم الله اسم مغازه رو بگید هیچ مشگلی هم نداره اگه دلال هم سراغ دارین که ما بارها گفتیم با این جور افراد و بحثها مخالف هستیم پس این روش درست نیست . اینجا تاپیک اعلام نیازه !!
اینطوری سوتفاهم پیش میاد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

لطفا" رعایت کنید .

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - nobody2000 - 2013-07-29 01:17 AM

سلام مسیح جان
در مغازه منصور سحرابی در فردوسی هم رین استورم 2 دیدم و هم بلیزارد 2 و قیمت هم 4300
والا اوضاع جوری شده که هر جور پست بدیم یه جور امکان داره کسی فکر دیگه ای بکنه .

البته یه نکته هم اینجا باید جتما بگم و اون اینکه متاسفانه الان قیمت همون دلال ها از مغازه ها کمتر هست و همون دلال ها هم جنسشون نسبت به مغازه ها جور تر هست .
الان رین استورم 2 را هم سراغ دارم که یکی از افراد واسطه یا بقول شما دلال ها با قیمت 4100 هم میده .در مورد بسیاری از موارد دیگه هم الان اوضاع بازار همینطور هست .از ساچمه و دوربین گرفته تا ....

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - broning - 2013-07-29 01:18 PM

ا سلام
خریدار یک اسلحه دولول mp27m هستم اگر کسی از دوستان سراغ داره یا قیمت برای فروش جایی دیده ممنون میشم اطلاع بده

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - baracuda - 2013-07-29 03:11 PM

سلام دوستان نیازمند چسپ برزنتی یا پارچه ای طرح استتار هستم واسه لوله تفنگ میخوام ممنون میشم
آقا امین اراک یک قبضه دولول رویهم پران چوک خور روس نو هست مدلشو نمیدونم فروشگاه شهباز میگه 11500000 اگه خواستی بگو تا بهتر برات آمار بگیرم

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - smostafam - 2013-07-29 03:53 PM

نیا زمند تملبه برای اتی.لطفا پیام خ داده شود

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - esijoon - 2013-07-29 06:28 PM

(2013-07-29 03:53 PM)smostafam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نیا زمند تملبه برای اتی.لطفا پیام خ داده شود

سلام...تملبه 300 بار برا هاتی جون شیراز موجوده به قیمت 750 اوشلوق

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - smostafam - 2013-07-29 06:35 PM

چه مارکی می باشد؟

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - esijoon - 2013-07-29 06:40 PM

(2013-07-29 06:35 PM)smostafam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چه مارکی می باشد؟

مارک هاتسان....هم 200 بارش بود هم 300 بارش.....فکر کنم 200 بارش رو می گفت حدود 600 (البته این یکی درست تو ذهنم نمونده)...و 300 بارش رو هم می گفت 750 تومن

این 300 بار ها برا شارژ کپسول هاتی جون فشار کمتری میاره و راحت تره.....فکر کنم مدلی که خود شرکت میزاشت رو پکیج هاش قبلا همین 200 بار بود...البته فکر کنم...اساتید بهتر میدونن

اگر شارژ کپسول براتون مقدوره و به مشکل نمی خورید به نظرم کپسول خیلی به صرفه تره