شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - AIRKING - 2014-10-31 06:11 PM

با سلام.
دوستان آدرس وب سایت الصیاد دبی میخواستم

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - shahabjadidi - 2014-10-31 06:18 PM

(2014-10-31 06:11 PM)AIRKING نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.
دوستان آدرس وب سایت الصیاد دبی میخواستم

سلام خدمت استاد گرامی.بوکانییر مبارک باشه!خیلی مخلصم.وبسایت رسمی نداره و یک وبسایت قلابی که از داخل ساپورت میشه داره.ولی تقریبا 2هفته یک بار باهاش در تماس هستم...امری بود در خدمتمKhansariha (8)

اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - cacciatore - 2014-10-31 11:55 PM

نيازمند آكار دو لول اصل ...

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - rezakabk - 2014-11-01 10:21 PM

با سلام
خریدار دیانا52 یا شادو ای جی تی هستم
نو یا کارکرده تمیزKhansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - greenaref - 2014-11-02 12:22 PM

نیازمند خشاب نو اوانیکس رینKhansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - abdanan - 2014-11-02 08:18 PM

سلام دوستان نیازمند کپسول 6 لیتری فلزی تاریخ ساخت از 2008 به بالاباشه

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Vicxtor - 2014-11-04 08:06 PM

درود... Khansariha (8)

نیازمند جی اس بی ۷.۳۳ گرین (از دوستان اگه کسی دارن بنده خریدارم)

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - KRALMAGNUM - 2014-11-04 10:58 PM

نیاز مند 40 تا 50 عدد ساچمه 40 گرینی اگر کسی داره خریدارمKhansariha (8)
یا علی

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - OSAGAFAR - 2014-11-05 10:58 PM

با سلام
از دوستان کسی دستگاه دور کننده حیوانات سراغ نداره. دنبال مدلی هستم که هم امواج اولترا سونیک داشته باشه هم اشعه لیزر. با تشکرKhansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Vicxtor - 2014-11-06 08:43 AM

(2014-11-05 10:58 PM)OSAGAFAR نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
از دوستان کسی دستگاه دور کننده حیوانات سراغ نداره. دنبال مدلی هستم که هم امواج اولترا سونیک داشته باشه هم اشعه لیزر. با تشکرKhansariha (8)

درود... Khansariha (8)

به لینک زیر سر بزنین :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من همین مدل رو خریدم از همین سایت و باید بگم در تست ۴ مورد مقابله با سگ گله، در هر ۴ مورد موفقیت آمیز بود.
(البته در مورد سگ هار و گرگ قابل پیش بینی نیست!)

Khansariha (8)