شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Cayalouss.The.Removal - 2014-10-27 01:34 AM

آقای تورج درسته قیمتای بالایی داره اجناسش اما تمام جنسهاش برند اورجیناله و شما پول کیفیتشو میدی هرچند یکمم شیطنت میکنه!

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Raptor - 2014-10-27 07:18 AM

سلام رفقا . . .
وقتتون بخیر . . .
برای یکی از دوستان میخوایم یدونه دیانا 52 و یدونه دوربین سنترپوینت یا لیپزر 4-16 بگیریم. بنظر شما از کجا و چه شخصی بگیرم ؟ اگه فروشنده منصف و مطمئنی میشناسید لطفا برام خصوصی ارسال کنید.

ممنونم

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - rezajf - 2014-10-27 08:17 AM

نيازمند تفنگ و تپانچه بادي دست دوم با قيمت ارزان و البته مشخصات ورزشي جهت راه اندازي سالن تيراندازي مي باشيم

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - MohammadNavigator - 2014-10-27 10:46 AM

نیازمند نازل شارژ ویندی سیتی هستم برای یکی از دوستان
لطفا" راهنمای کنید

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Zba - 2014-10-27 10:50 AM

در چه قیمتی باشه؟؟
چند مدل از سلاح های مد نظرتون رو لطف کنید شاید تونستم کمکی کنم.
Khansariha (8)
(2014-10-27 08:17 AM)rezajf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نيازمند تفنگ و تپانچه بادي دست دوم با قيمت ارزان و البته مشخصات ورزشي جهت راه اندازي سالن تيراندازي مي باشيم

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - rezajf - 2014-10-27 11:22 AM

مدل خاصي مد نظر نيست البته هر چه ارزانتر بهتر
به عنوان مثال: فينورك بائو 300

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - viper22 - 2014-10-27 11:59 AM

(2014-10-26 09:04 PM)smostafam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش یکباره یه آگهی فروش برای وایرخ و کپسول باز میکردین. خوبه دوستم فقط سراغ کپسول و گرفته بود

خوبه که شما هم هیچی نمیخوای و پستت هم هیچ ربطی به تاپیک نداره و زاید حساب میشه من اگر از تصمیم و نحوه فروش قطعی فروشنده اطلاع کامل بدست بیارم حتما یه تاپیک فروش باز میکنم
بهتره شما هم سرت به کار خودت باشه و وقت بیکاریت رو به مطالعه تاپیک های مفید بگذرونی

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - smostafam - 2014-10-27 12:11 PM

نیازمند ساچمه جی اس بی 18گرین.در ضمن ج........... خاموشیست.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - M107 Sniper - 2014-10-27 12:13 PM

سلام دوستان عزیز من دنبال دوربین لیپرز 3.9.32 کامپکت میگردم توی هیچ سایتی ندیدم شما اطلاع ندارید کجا میتونم تهیه کنم، ممنون

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - صادق قرنجیکی - 2014-10-27 12:18 PM

(2014-10-27 11:22 AM)rezajf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مدل خاصي مد نظر نيست البته هر چه ارزانتر بهتر
به عنوان مثال: فينورك بائو 300
تو این مورد شرکت زوبین اصلی ترین مرجع شما برای تهیه سلاح های بادی مسابقاتی خواهد بود! همینطور معدود شرکت های دیگه! و سر آخر برین فروشگاه های داخل بازار ! ولی برای تهیه کارکرده نمی دونم !
به نظر بهتره که 5 لاین تیراندازی با سلاح های نسبتا حرفه ای داشته باشید تا 10 تا لاین تیراندازی با سلاح های مستهلک و کیفیت پایین.
البته همانطور که در تاپیک دیگه هم گفتم قبلش باید سطح باشگاه و تمرین رو مشخص کنید. آیا سالن تیراندازی که بیشتر جنبه تفریح وسرگری مدنظرش هست یا اینکه می خواد به صورت حرفه ای تر و برای آمادگی مسابقات این رشته کار کنه!Khansariha (8)

(2014-10-27 12:49 AM)cacciatore نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من ٣ مدل شوتينگ رست تو مغازه تورج ديدم كه مدلهارو يادم نمونده اما قيمتهاش رو كلا فراموش نميكنم چون ابتدا فكر ميكردم داره شوخي ميكنه !! نگو بعدا فهميدم جدي داشته قيمت ميگفته !

دوست عزیز من هم همیشه این خصوصیت تورج و فروشگاه و اجناسش رو شنیده بودم ! (ما ایرانی ها عادت داریم وقتی قسمت منفی موضوعی رو بگیم دیگه به صورت کامل موضوع رو سیاه می کنیم)
ولی یک روز گشت و گذار در بازار فردوسی یک موضوع رو به من نشون داد ، در زمینه شوتینگ رست غنی ترین فروشگاه و البته با قیمت های بالا ، فروشگاه تورج بود! مدل های MTM و Caildwell رو هم داشت ! قیمت های اجناس جدیدش هم شهریورماه که رفته بودم بالا بود.
ولی خوب به قول عرفان جنس ارجینال !

فکر می کنم به اندازه کافی شخصیت و خصوصیت این فروشگاه تحلیل و بررسی شد Khansariha (219) ، بهتره از موضوع اصلی تاپیک خارج نشویم!