شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - میثم کماسایی - 2014-10-06 06:42 AM

جالبه نمایندگی هاواک فقط یک مدل دوربین هاواک داشته باشه !

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Amiraliv - 2014-10-06 03:46 PM

سلام ،
قصد خريد واكي تاكي ميدلند مدل gtx1050 يا مدل هاي مشابه رو دارم ، فروشنده معتبري در اين رابطه ميشناسين ؟
ممنون

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - amen - 2014-10-06 06:54 PM

فنر تیتان برای سری 50 دیانا را میشه سفارش داد ؟آیا از کاربران کسی هست که رابطی داشته باشه تا براش بفرستند؟
ممنون

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - sasanakbari - 2014-10-07 05:03 PM

با سلام خدمت همه دوستان
بنده دنبال یه دیانا 54 دست دوم خیلی تمیز که اصلاً دست کاری نشده باشه (باز نشده باشه) میگردم اگه کسی آمار داره لطفاً خبر بده.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - kingmkh - 2014-10-07 09:42 PM

(2014-10-07 05:03 PM)sasanakbari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت همه دوستان
بنده دنبال یه دیانا 54 دست دوم خیلی تمیز که اصلاً دست کاری نشده باشه (باز نشده باشه) میگردم اگه کسی آمار داره لطفاً خبر بده.

سلام

دوست عزیز اگه 52 با شرایط فوق کارت و راه میندازه من سراغ دارم

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - ln 1 - 2014-10-11 01:47 PM

سلام دوستان . نیازمند طبلک دوربین گامو ir یا لیپرزهای بدون زیرولاک هستم . اگر از این دو نوع دوربین معیوب و مازاد نیاز داشتین بنده خریدارم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط همین نوع مورد نیاز میباشد.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - sasanakbari - 2014-10-11 03:53 PM

(2014-09-23 01:21 AM)civil661 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه.من یه 52 کالیبر 5.5 تر و تمیز دارم.میخام با یه وایرخ 80 کالیبر 4.5 معاوضه کنم.یا اگه بود بخرم

سلام دوست عزیز
در صورت فروش قیمت آخر 52 بفرمائید؟
تا حالا باز شده یعنی فنر یا جای دیگه اش رو تعویض کردین؟
با سلام خدمات همه دوستان
بنده دنبال یه دیانا 52 یا وایرخ 80 در حد آک مشابه نو هستم اگر کسی داشت ممنون میشم خبر بده

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - farsomid - 2014-10-13 02:10 PM

سلام خریدار دیانا 36 4.5 در حد نو در اصفهان هستم

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - sasanakbari - 2014-10-14 01:48 PM

دوستان سلام
بنده خریدار وایرخ80 یا دیانا 52 کالیبر 5.5 خیلی تمیز در حد آک هستم اگر کسی آمار داره ممنون میشم اطلاع بده. فقط خواهشاً قیمت نجومی ندید

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - yahya.r - 2014-10-14 03:59 PM

عرض شود بنده یه۵۲کالیبر۴/۵دارم که به علت داشتن دو اسلحه دیگه با کالیبر۴/۵ مایلم این اسلحه رو با یه ۵۲ کالیبر۵/۵ تعویض کنم،از دوستان اگر کسی تمایل داشت بنده در خدمتم