شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - dieselpower - 2014-10-02 03:55 PM

سمسار زاده اصفهان احتمال زیاد داره یه تماس باهاش بگیرید ولی اگر هم داشت سعی کنید حتما حضوری خرید کنید

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - sadeq - 2014-10-03 08:16 PM

سلام دوستان نیازمند پیستون نو دیانا۵۶ هستم قبلا از همکاری شما سپاس گذارمKhansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - kingzax - 2014-10-03 10:22 PM

سلام دوستان عزیز Khansariha (8)
نیازمند هارد کیس هاتسانی نو و یا دست دوم سالم هستم.
با تشکر Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - gorjimahalle - 2014-10-05 02:55 PM

سلام دوستان.به دنبال یک عدد سی زد اس 200 اکبند کالیبر 4.5هستم .اگر کسی داره یا فروشگاهی سراغ داره ک موجود داره لطف کنه مارو در جریان بزارهKhansariha (8)Khansariha (8)
قیمتش اکبندش رو هم اگه میدونین بهم بگید.یا حقKhansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - صادق قرنجیکی - 2014-10-05 03:26 PM

اسید جان ، اطلاعات در مورد S200 رو برات پی ام کردم ، الان دست دوستان مدل های تارگت ، هانتر و اسپورتش موجوده که دارند استفاده می کنند ، شما چه مدلی می خوایید؟

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - guilanshekar - 2014-10-05 04:09 PM

چاقو ویکتورینوکس کاملا نو تاریخ ساختش بین سالهای 1965 تا 1971 هست فوق العاده

دوستان من به دمبال این چاقو هستم اگه سراغ دارید پ خ

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - میثم کماسایی - 2014-10-05 09:23 PM

سلام به همه دوستان Khansariha (8)
از دوستان کسی اطلاع داره دوربین اسلحه با زوم بیش از 16 از برند های مطرح مثل سواروسکی (یا همون زاواروسکی) یا هاواک و ... کجا میشه تهیه کرد ؟Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - dieselpower - 2014-10-05 09:50 PM

زاواروسکی که نمایندگی داره تهران
هاک هم تو فروشگاهها کم و بیش پیدا میشه ولی جای خاصی یا نمایندگی نداره

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - میثم کماسایی - 2014-10-05 10:49 PM

لطفا آدرس نمایندگی بفرمایید Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Amiraliv - 2014-10-06 02:47 AM

(2014-10-05 09:50 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زاواروسکی که نمایندگی داره تهران
هاک هم تو فروشگاهها کم و بیش پیدا میشه ولی جای خاصی یا نمایندگی نداره

سلام استاد عزيزم ، داداش پشت جلد مجله شكار و طبيعت ، شركت زوبين خودشو نمايندگي هاوك اعلام كرده ...