شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - amirbahmani - 2014-09-15 04:14 PM

سلام دنبال دیانا 54 اصلی هستم تو شیراز کسی از دوستان سراغ داره اینا که دیدم ارم دیانا روش حک نشده نوشته شدهKhansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - esijoon - 2014-09-15 04:39 PM

(2014-09-15 04:14 PM)amirbahmani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دنبال دیانا 54 اصلی هستم تو شیراز کسی از دوستان سراغ داره اینا که دیدم ارم دیانا روش حک نشده نوشته شدهKhansariha (8)

دوست عزیز دیانا غیر اصلی نداریم...از چند سال پیش به اینور دیگه آرم دیانا حک نمیشه بلکه با لیزر چاپ میشه رو بدنه سیلندر

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - amirbahmani - 2014-09-15 04:46 PM

ممنون از جوابتون اگه حک شده ماله قبل گیر بیاد بهتره یا این لیزری ها؟Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - esijoon - 2014-09-15 04:48 PM

هیچ فرقی نداره...فقط یه تفاوت داره...اون هم اینکه اگر حک شده گیر بیارید یعنی حداقل 8 سال کار کرده و قدیمی هست و ممکنه قطعاتش در اثر استفاده مستهلک شده باشه...

ولی این لیزری ها رو میتونید آک تهیه کنید

در کل چاپی یا حکی بودن آرمشون دلیل بر اصل یا با کیفیت تر بودن نیست

کما اینکه در سری های جدید اشکالات سری های قبلی هم رفع شده باشند...Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - صادق قرنجیکی - 2014-09-15 07:22 PM

(2014-09-15 04:48 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هیچ فرقی نداره...فقط یه تفاوت داره...اون هم اینکه اگر حک شده گیر بیارید یعنی حداقل 8 سال کار کرده و قدیمی هست و ممکنه قطعاتش در اثر استفاده مستهلک شده باشه...

ولی این لیزری ها رو میتونید آک تهیه کنید

در کل چاپی یا حکی بودن آرمشون دلیل بر اصل یا با کیفیت تر بودن نیست

کما اینکه در سری های جدید اشکالات سری های قبلی هم رفع شده باشند...Khansariha (8)

احسان عزیز ممنون بابت راهنمایی این دوست جدیدمون ، فکر می کنم یک سری هم به این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بزنه ، بد نیست!
Khansariha (48)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - amin.faraji - 2014-09-15 08:48 PM

دوستان کسی پک مگسک گانپاورو جای ندیده برای فروش؟ یا کسی نمیتونه تهیه کنه برامKhansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - alibala - 2014-09-15 10:00 PM

سلام دوستان کسی سوماترا ۲۵۰۰ برای فروش داره؟ چند ؟

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - ckerico - 2014-09-16 02:01 AM

نیازمند اورينگ سر گلن والتر 1250 کالیبر 5.5 هستم از دوستان اگر کسی موجود داره لطفا پیام بده ممنون
09398562648 با تشکر

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - mik - 2014-09-17 07:35 AM

(2014-09-15 09:53 AM)mik نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود Khansariha (215)
نیازمند فشگ استرلینگ یا شاهین با قیمت مناسب هستم. Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
کسی نداشت دوستان؟

دوستان اگر داشتند پ.خ بدن.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Tomcat14 - 2014-09-18 11:28 PM

با سلام
نیازمند دوربین 40*9-3 لیپرز هستم،البته دست دوم.
ممنون