شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - amirz - 2014-08-29 12:32 PM

(2014-08-28 10:15 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی کرنوگراف نو یا کارکرده واسه فروش سراغ داشت لطف کنه خبر بده
ممنون

سلام
این سایت فروش نگاه کن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - sajadrs - 2014-08-29 01:18 PM

با سلام
کسی میدونم ساچمه فاکن رو کجا میشه خرید و قیمت چند هست

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - mik - 2014-08-29 01:40 PM

(2014-08-29 12:32 PM)amirz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-08-28 10:15 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون

سلام
این سایت فروش نگاه کن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود
دوست من لینکش نمی یاد...

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - abdanan - 2014-08-29 02:04 PM

سلام دوستان من نیاز به مانو متر و کوپلینگ شارژ دیسکاوری دارم لطفا اگر دوستان سراغ دارن با ذکر قیمت اعلام کنن ممنون میشم .

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - amin.faraji - 2014-08-29 10:11 PM

خریدار دوربین سنتر زوم 16 در حد.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - kingzax - 2014-08-30 09:34 AM

(2014-08-29 01:40 PM)mik نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-08-29 12:32 PM)amirz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون

سلام
این سایت فروش نگاه کن

درود
دوست من لینکش نمی یاد...

اگر باز هم نمایش داده نشد بروید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از بخش دسته بندی محصولات دست چپ وارد لوازم جانبی شکار بشید و بخش سرعت سنج.
البته توجه داشته باشید که قیمتهای بعضی اجناس این سایت بالا میباشد.

فکر میکنم اگر با دوستانی که دستی در وارد کردن محصولات شکار دارند صحبت کنید با قیمت بهتری بتوانید تهیه کنید.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - ALASKA - 2014-08-31 10:01 AM

برای دوستم خریدار دیانا 350 مگنوم دست دو کالیبر 5.5 هستم... فقط در اصفهان و شهرهای اطراف
لطفا در صورت داشتن و تمایل به فروش به بنده پیام خصوصی بزنید ممنون Khansariha (8)

[تصویر: 31_1414094677488891.jpg]

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - saeedahrari - 2014-09-01 09:55 AM

سلام من کلکسون انواع فشنگ و چاقو دارم میخاستم اگه کسی میتونه در تکمیل کردن کلکسیونم کمکم کنه و فشنگ تفنگهای مختلف رو برام بفرسته بهم یه میس کال بده البته از هر مدل یکی یا دوتا میخام و بیشتر فشنگهای گلوله زنی میخام از هر مدلی باشه ایراد نداره پولشم نقده از بین دوستان اگه کسی بتونه انواع فشنگها رو برام بفرسته میتونم بالا تر از قیمت ازاد هم ازش بخرم حتی یدونه فشنگ هم خوبه شماره همراهم 09171572706 سعید احراری هستم یه اس بدید خودم تماس میگیرم

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - KRALMAGNUM - 2014-09-01 09:35 PM

معاوزه دیانا 350 با وایرخ 97 یا 90 با هم کنار میام سر هم میدمKhansariha (8)
اگر مدیران میدونن این پیامم ایراد داره حذفش کننKhansariha (8)
یا علی

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - broning - 2014-09-02 06:52 PM

خریدار تفنگ ای تی 44 کار کرده هر مودل قنداقی باشه هستم