شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - stalker - 2014-08-20 09:53 AM

نیازمند مخزن اتی 44Khansariha (399)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - KRALMAGNUM - 2014-08-20 10:30 AM

نیاز مند این نوع زاج
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا علی

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - amirjoon - 2014-08-20 04:54 PM

دوستان آتی44 و تلنبه سالمو تمیز با قیمت مناسب سراغ داشتید بهم اطلاع بدین..

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - kingzax - 2014-08-20 06:00 PM

(2014-08-20 04:54 PM)amirjoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان آتی44 و تلنبه سالمو تمیز با قیمت مناسب سراغ داشتید بهم اطلاع بدین..

این دو مورد تو فروشگاه هست.
قیمتاشون خیلی خوبه.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - portalasm - 2014-08-20 08:35 PM

گاها دوستان پست میزارن و اعلام نیاز شدید میکنن برای تهیه یه سلاح و یا ... که همون جنس در تاپیک فروش سایت واقعا با قیمت مناسب و کیفیت عالی موجوده که عمرا بشه بیرون پیداش کرد.ولی متاسفانه همچنان در عجب میمونم که سلاح ها مدت ها خاک میخوره و کسی طرفش نمیره.من بشخصه هم سلاحم دینا 54 و دوربینم سنتر 4×16 رو از همین سایت خریداری کردم که انصافا نمیتونستم با این قیمت و با این کیفیت بیرون پیداش کنم و واقعا راضیم و هر کسیم دیده صراحتا تایید کرده.دوستان لطف کنن اگه نیاز به سلاح یا ... داشتند به تاپیک فروش یه سری رو بزنن مطمنن گزینه خوبی میتونن پیدا کنن.ببخشید اگه پستم طولانی شد.و امیدوارم بیربط نبوده باشه. زنده باشید. Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - dieselpower - 2014-08-20 08:50 PM

داداش معمولا تو فروشگاه سایت جنسهای خیلی خوب و به قیمت یا حتی کمتر از قیمت معقول واسه فروش وجود داره و بعضی اوقات هم با قیمتی بالاتر از اونچه باید باشه.
اما اینکه قیمت یه جنس چقدر مناسبه بستگی به خریدار داره یه مثال میزنم مثلا مثلا شما تفنگ گالاتین را به قیمت 3200 تو بازار سراغ دارید و من همون تفنگ رو 2800 سراغ دارم حال اگه داخل فروشگاه سایت یه گالاتین تمیز به قیمت 2600 موجود باشه از نظر شما قیمتش خوبه و از نظر من زیاده پس موضوع به این سادگی هم نیست چون واقعا قیمتها هیچ ثبات و قیمت دقیقی نداره
مطمنا دوستی که اعلام نیاز کرده جنسهای فروشگاه رو دیده نه اینکه ندیده باشه ولی دنبال قیمت مناسب از نظر خودش هست

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - karbakhsh - 2014-08-20 09:24 PM

سلام
ساچمهbarakuda match کالیبر 4,5 کسی میتونه برا شهرستان ارسال کنه؟ساچمه jsb برای 4,5 هم خوبه. پ خ هم بزنید خوبه. ممنونم

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - sajadrs - 2014-08-20 09:57 PM

سلام دوستان عزیز
من ساچمه jsb 18gr میخوام بسته 500 تایی اصل
کجا میتونم پیدا کنم
البته منکرمانشاه هستم و بهتر کسی رو معرفی کنید که بتونه ارسال کنه
ضمنا از همه کمال تشکر رو دارم

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - AGHDAM - 2014-08-20 10:18 PM

سلام دوستان اگر کسی از دوستان خشاب خفیف داره یا کسی رو سراغ داره که بسازه لطفا با من یه هماهنگی کنه البته لطفا

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - amen - 2014-08-21 03:42 PM

با سلام
خریدار دیانا 31 کالیبر 4.5 آک یا دست دوم
Khansariha (48)