شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - amen - 2014-08-10 11:50 PM

Khansariha (399)من هنوز دنبال دیانا 31 یا 34 یا شادو کپ فلزی هستم و البته 4.5
با تشکرKhansariha (77)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - stalker - 2014-08-11 07:13 AM

خریدار کپسول اتی دسته دو باشه چه بهتر

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - saburi - 2014-08-11 08:42 AM

(2014-08-09 06:38 PM)rezaff نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها کسی میدونه از کدوم کشور میشه بنجامین مارادور به قیمت جهانی خرید. داخل کدوم کشور که نزدیک ایران هست نمایندگی داره

با سلام
دوست عزیز فکر کنم این مدل سوالات رو در بخش سوالات عمومی بگذارید بهتر میتونیم جواب بدیم بهتون .Khansariha (8)
ولی در کل من هم پیگیر بودم اما ورود سلاح ح های pcp کلا ممنوع شده خبری که من از یک شرکت وارد کننده خفن گرفتم Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Vicxtor - 2014-08-11 03:33 PM

(2014-08-11 08:42 AM)saburi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ورود سلاح ح های pcp کلا ممنوع شده خبری که من از یک شرکت وارد کننده خفن گرفتم Khansariha (8)

جناب صبوری، میتونید بفرمایید که این خبر تا چه حد موثق هست؟ میشه منبع خبر رو هم بفرمایید؟
ممنون... Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - صادق قرنجیکی - 2014-08-11 04:56 PM

(2014-08-11 03:33 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-08-11 08:42 AM)saburi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ورود سلاح ح های pcp کلا ممنوع شده خبری که من از یک شرکت وارد کننده خفن گرفتم Khansariha (8)

جناب صبوری، میتونید بفرمایید که این خبر تا چه حد موثق هست؟ میشه منبع خبر رو هم بفرمایید؟
ممنون... Khansariha (8)
ممنون دکتر برای اشاره به منبع خبر ،
دوستان خواهشمند است این موارد را در تایپیک اخبار مرتبط با سلاح های بادی البته با ذکر منبع تون ارسال کنید. شنیده ها و گفته های فروشندگان مستند نبوده و خود باعث به وجود آمدن شایعه ها و افزایش قیمت های بی دلیل و استفاده سودجویان از ناآگاهی قشر علاقمند به سلاح های بادی خواهد شد پس به خودمون ظلم نکنیم!
مطمئن باشید اگر قراری بر ممنوعیت و یا محدودیتی بود ، قبل از هر چیز جلوی واردکننده ها و بازار های بزرگ این کالاها مثل فردوسی رو می گرفتند. این موارد تا وقتی از طرف ارگان رسمی که متولی این کار هستند به صورت رسمی و مکتوب اعلام نشه هیچ سندیتی نداره !
Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - zoro - 2014-08-11 08:25 PM

سلام کسی بنجامین نیترو پیستون داره برا فروش؟

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - KRALMAGNUM - 2014-08-11 08:42 PM

(2014-08-09 12:37 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. دوستان کسی نمیدونه از کجا میشه از این تیرا تهیه کرد؟ قیتشون چنده؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا علی

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - کلنل - 2014-08-13 07:36 AM

سلام
خریدار مگسک وایرخ 80هستم

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - stalker - 2014-08-13 10:45 AM

(2014-08-11 07:13 AM)stalker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خریدار کپسول اتی دسته دو باشه چه بهتر

............................

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - سید علی - 2014-08-13 10:47 AM

سلام
نیازمند یک دوربین تفنگ ارزان قیمت وسالم Khansariha (8)