شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - dieselpower - 2014-08-05 11:20 PM

میخواستم تو خصوصی بپرسم ولی اینجا پرسیدم که بقیه دوستان هم بخونن شاید به کار کسی بیاد
داداش مشکل طبلکهاش دقیقا چیه؟ یعنی مشکلش از بعضی این سنتر های موجود که زیرو لاکشون با قفل کردن بهم میریزه بدتره؟

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - KRALMAGNUM - 2014-08-06 12:03 AM

نیازمنده ساچمه تی اس 22 هستم وحشتناک نمیدونم چطور بگم دوستان لطفا واسم تهیه کنید ممنونKhansariha (8)
یا علی

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - adak - 2014-08-06 07:09 PM

سلام

خریدار ای تی 44 لانگ لول والتر به قیمت مناسب هستم

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Vicxtor - 2014-08-06 07:36 PM

درود دوستان... Khansariha (8)

ساچمه ی JSB Monster cal .22 رو از کجا میتونم تهیه کنم؟

پیشاپیش ممنون از پاسخ... Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - hamidhakami - 2014-08-06 07:50 PM

با سلام. دکتر فکر کنم فروشگاه مرکزی موجود داره. شنبه آقا صادق داره میاد تهران و فردوسی با هم قرار داریم. حتما براتون سوال میکنم.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Vicxtor - 2014-08-06 08:03 PM

(2014-08-06 07:50 PM)hamidhakami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام. دکتر فکر کنم فروشگاه مرکزی موجود داره. شنبه آقا صادق داره میاد تهران و فردوسی با هم قرار داریم. حتما براتون سوال میکنم.

ممنون حمید جان. فکر کنم بهتون زحمت بدم برای خرید. راستش خودم فرصت ندارم بیام تهران... Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - smostafam - 2014-08-06 10:33 PM

سلام اهواز بسته ایی 50 تومن هست Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - sadeq - 2014-08-08 12:24 AM

سلام دوستان. خیلی وقته دنبال فنر فابریک دیانا56 هستم لطفا دوستانی که اصلیشو سراغ دارن جواب بدن Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - ln 1 - 2014-08-08 09:53 AM

(2014-08-06 07:36 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود دوستان... Khansariha (8)

ساچمه ی JSB Monster cal .22 رو از کجا میتونم تهیه کنم؟

پیشاپیش ممنون از پاسخ... Khansariha (8)
اگه 25 گرین لازم داشتین چندتایی مازاد بر نیاز دارم .

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - shekari - 2014-08-08 02:12 PM

دوستان عزیز سلام.خریدار یک عدد دوربین سنتر پوینت 32*9-3 اکبند هستم.هر کسی میتونه برام تهیه کنه یک پ.خ بزنه ممنونم.