شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - esibig - 2014-08-04 05:30 PM

سلام دوست عزیز تو فردوسی اکبندش هست اگر بخوای می تونی انجا پیدا کنی

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - serussam - 2014-08-04 11:26 PM

سلام
دوستان خریدار ساچمه کروسمن هالوپوینت و جی اس بی ۱۵.۸۶ کالیبر ۵/۵ هستم

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - adak - 2014-08-04 11:48 PM

(2014-08-04 11:26 PM)serussam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

سلام
اگه تهران هستید فردوسی هر دو تاشون موجوده
jsb 500 تایی 80 تومن
هالوپوینت هم 70 تومن هفته پیش خریدم

ارادت
ای تی 44 لانگ والتر کارکرده تمیز یا نو خریدارم

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - صادق قرنجیکی - 2014-08-05 12:24 AM

دوست عزیز قیمت دیروز پریروز فردوسی از جی اس بی 15.89 تا 90 هزار ت هم داشتم که دیگه آخر قیمت بود. خخخ اگه 80 ت گرفتی خوش به حالتون. محرب عزیز فکر می کنم شما آپدیت ترین قیمت رو دارید؟ Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - serussam - 2014-08-05 10:09 AM

(2014-08-04 11:48 PM)adak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-08-04 11:26 PM)serussam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

سلام
اگه تهران هستید فردوسی هر دو تاشون موجوده
jsb 500 تایی 80 تومن
هالوپوینت هم 70 تومن هفته پیش خریدم

ارادت
ای تی 44 لانگ والتر کارکرده تمیز یا نو خریدارم

ممنونم از شما
حقیقتش عسلویه هستم اینجا هم بجز گامو و براکودا ساچمه ی خوب گیر نمیاد حالا اگه کسی از دوستان اون دوساچمه بالایی که گفتم برای فروش داره من خریدارم یا حد اقل سایتی معرفی کنه که بشه انلاین خرید کرد

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - صادق قرنجیکی - 2014-08-05 10:26 AM

دوست عزیز ، کجای عسلویه هستید! من فاز پتروشیمی ها هستم ، در صورت نیاز به ساچمه های کراسمن هالوپوینت و یا جی اس بی ، در مرخصی بعدی براتون تهیه می کنم. احتمالا هفته بعدی تهران و فردوسی هستم. می تونم براتون پست کنم و یا با خودم دوباره بیارم. تعداد مورد لزوم خودتون رو برام پی ام کنید. Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - dieselpower - 2014-08-05 10:06 PM

دوستان اگه کسی سنتر پوینت یا اسنایپر این شکلی جایی دیده یا سراغ داره ممنون میشم خبر بده
سرس جدید سنتر هست و زیرو لاک نیست و پایه هم توی طلق بسته بندی روی خودش داره کلا شکلش متفاوته سایزش هم 4-16*40 هست
[تصویر: 14072633981.jpg]

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - amin.faraji - 2014-08-05 10:22 PM

کیوان جان این اسنایپر هست من پارسال از دهقان یکی گرفتم 460 کر همین بود همش فقط اون علامت سنتر روش نبود.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - dieselpower - 2014-08-05 10:54 PM

عرض سلام
بله امین جان دقیقا همون هست این که عکسشو گذاشتم نوشته سنتر اون که شما داشتین و جعبش ابی بود نوشته بود اسنایپر کلا اینا یکی هستند و مال یه کارخونه ولی حالا نمیدونم کجا گیر میاد.ممنون

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - amin.faraji - 2014-08-05 11:16 PM

سلام.به دهقان زنگ بزن باید داشته باشه.
این دوربین ها همه چیزشون خوب هست ولی طبلک های زیاد خوبی ندارن تقریبا.