شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - كولي - 2013-07-23 03:37 PM

(2013-07-23 09:57 AM)old.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
در پي خريد تفنگ .....

دوست عزیز منم مدتها بدنبال خفیف تمیز و مرتب میگردم شهرما یکی دو قبضه برنو 2 رو مندیدم بسار تمیز و در حد اکبند ولی بقیمت 10 میلیون تومان در خریدش باتوجه به قیمت بالاش مرددم اگه شما هم پیدا کردید بمنم خبر بدید.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - shahsavar - 2013-07-23 04:11 PM

(2013-07-23 03:37 PM)كولي نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-07-23 09:57 AM)old.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
در پي خريد تفنگ .....

دوست عزیز منم مدتها بدنبال خفیف تمیز و مرتب میگردم شهرما یکی دو قبضه برنو 2 رو مندیدم بسار تمیز و در حد اکبند ولی بقیمت 10 میلیون تومان در خریدش باتوجه به قیمت بالاش مرددم اگه شما هم پیدا کردید بمنم خبر بدید.

برنو 2 10 تومن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Khansariha (367) خفیف 10 تیر اتوماتیک ساخت فرانسه دیروز دیدم میگفت 12 تومن . تقریبا تمیز بود .

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - arashyakuza - 2013-07-23 05:08 PM

ممنون.اتفاقا خودم ترجیحم دوربین کوچیک و خوش دسته...اگه سراغ دارید مدلی که مثلا برای دیدن فاصله 1و2 کیلومتری مناسب باشه و قیمتشم مناسب باشه بگید.راستی یه توضیحی راجب این اعداد روی دوربینم بگید بد نیست.اینا کدوماش مربوط به بزرگنمایی و یا نزدیک کردن اجسام میشه.و اصلا کدومشون مهمتره...
[/quote]

سلام دوست عزیز باز هم میگم باید بری تست کنی به اعداد روی دوربین نمیشه اعتماد کرد مخصوصا ارزون قیمت ها که فاقد مارک معتبر هستند
دوربین کوچیک خوبه من یکی داشتم تو مشتم به راحتی مخفی میشد ودید خوبی داشت
در مورد اعداد روی دوربین بیشتر دو عدد و گاهی 3 عدد نوشته میشه
عدد اول که باx نشون داده میشه قدرت بزرگنمایی رو نشون میده
عدد دوم نشون دهنده قطر عدسی هست که هرچه بیشتر باشه تصویر بهتری نشون میده مخصوصا در نور کم
عدد سوم نشون دهنده اینه که در فاصله 1000یاردی ( 910 متری ) یک منطقه با چه پهنایی مشاهده میشود
وقتی روی دوربین نوشته شده 30 *8 یعنی 8 برابر بزرگنمایی و قطر عدسی 30
اگه میخوای تخمین بزنی تا چه حدی میشه دید برای مثال یه کبوتر اگه با چشم غیر مصلح تا 30 متری دیده میشود با دوربین 30*8 (8 * 30 = 240) در 240 متری دیده میشود
البته شرایط جوی و صافی هوا در برد دوربین مهم است

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - shahsavar - 2013-07-23 09:00 PM

دوستان کسی شماره تلفن فروشگاه لوازم شکار توی فردوسی که از همه با انصاف تر باشه و ارسال به شهرستان قبول کنه رو داره ؟ Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Cayalouss.The.Removal - 2013-07-23 11:11 PM

دوستان من یدونه ریل دوربین احتیاج دارم تا دوربین رو به نوک لوله اسلحه نزدیکتر ببندم......کسی سراغ نداره؟نو دست دوم.Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - THUNDER - 2013-07-23 11:18 PM

عرفان جان شیراز یه سری ریل دوربین بود نمی دونم به کارتون بیاد یا نه چون تبدیل برای ریل های کوچیکتر به بزرگتر بود.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - nobody2000 - 2013-07-23 11:21 PM

(2013-07-23 09:00 PM)shahsavar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی شماره تلفن فروشگاه لوازم شکار توی فردوسی که از همه با انصاف تر باشه و ارسال به شهرستان قبول کنه رو داره ؟ Khansariha (8)

سلام دوست عزیز
چی میخوای بخرید ؟ بگید که فروشگاهی معرفی کنیم که اون مورد را کار کنه و داشته باشه .

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Cayalouss.The.Removal - 2013-07-23 11:22 PM

گلم 10 سانت به مازل دوربین نزدیکتر بشه کافیمه.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - stalker - 2013-07-23 11:28 PM

خرید دیانا ۳۴ فقط کالیبر ۴.۵

فردوسی رو زیر رو کردم نبود

کسی خبر داشت جایی بنده میخوام

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - THUNDER - 2013-07-23 11:32 PM

خود ریل فکر کنم 12 سانت بود. باید یه قطعه بزنید زیرش و به ریل قبلی وصل کنید بعد این ریل رو روش پیچ کنید.
راستش میخواستم ازش عکس بگیرم گفتم تو این هیر و ویر کسی ریل نیاز نداره! خخخـ!
اگر خواستید من در خدمتم.