شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - jabili - 2014-06-21 08:35 PM

(2014-06-21 07:00 PM)behnamhunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نیازمند این پیچ جهت وصل کردن دوپایه به قنداق چوبی .[تصویر: 14033645901.jpg]

بهنام جان فک نکنم پیدا بشه.باید به تراشکار بگی درست کنه

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - رضا قلعه قافی - 2014-06-21 11:45 PM

(2014-06-21 07:00 PM)behnamhunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نیازمند این پیچ جهت وصل کردن دوپایه به قنداق چوبی .[تصویر: 14033645901.jpg]
تهران تورج داره Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - dieselpower - 2014-06-22 12:26 AM

جایی با قیمت مناسب بود منم چند تا میخوام دوستان پیدا کردید خبر بدید.ممنون

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - lockal - 2014-06-23 09:57 PM

دوستان من میخوام یک قایق بادی بخرم فقط مخصوص طعمه پاشی اونم توی سد که مقاوم باشه و بشه بهش اطمینان کرد یه وقت یادش خالی نشه بریم ته آب قیمت هم تا 100 تومان
دوستان چیو معرفی میکنند؟
قایق explorer 200 چطوره؟

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - ali123 - 2014-06-24 10:21 AM

(2014-06-23 09:57 PM)lockal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من میخوام یک قایق بادی بخرم فقط مخصوص طعمه پاشی اونم توی سد که مقاوم باشه و بشه بهش اطمینان کرد یه وقت یادش خالی نشه بریم ته آب قیمت هم تا 100 تومان
دوستان چیو معرفی میکنند؟
قایق explorer 200 چطوره؟
سلام دوست عزیز
به نظر من فکر استفاده از این قایق رو از سرتون بیرون کنید . چون مثل پوست پیاز نازک هستش و فقط بدرد بازی بچه ها میخوره.اتفاقا یکی از دوستان همین رو داره ولی نتونسته ازش استفاده کنه .من خودم حدود 7 سال قایق بادی اکسکروشن 4 دارم و خیلی ازش راضی هستم . بارها به خاطر برخورد قلاب سوراخ شده ، یکبار به دلیل سهل انگاری خودم با بر خورد چاقو حدود 2 سانت پاره شد ولی بازم بدون ترس تا اخر وقت ماهیگیری روش نشسته بودم.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - seasonhunt - 2014-06-24 10:31 AM

درسته ولی قایق بادی داریم تا بادی یک مدل هایی هست اروزن و مثل تیوپ لاستیک ماشین میمونه که اصلا به درد نمیخوره ولی مدل هایی داریم چندلایه و مقاوم ولی باید 500 به بالا برای این مدل ها هزینه کنی

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - sasanfitness - 2014-06-24 11:57 AM

دوستان من واشر سر پیستون اصل مگنوم 350 رو می خوام ساکن مشهدم کیسی میدونه از کجا بخرم و قیمت چنده؟

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - seasonhunt - 2014-06-24 04:23 PM

سلام.
خریدار نخجیر 1 سهمیه ای

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - CAT - 2014-06-24 10:05 PM

سلام دوستان و اساتید.آقا من به قنداق هانتر 440 نیاز دارم.رنج قیمتش چقدره؟کجا میتونم پیداش کنم؟کیفیتش چطوره؟تشکر.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - 300WSM - 2014-06-25 01:47 PM

بنده قصد خرید میله آ تشزنه دارم.برای هر کدوم از دوستان مقدور هست زحمتشو برا بکشه.البته از نوع اصلی سوئدی!در ضمن فروشگاههای کمپو و کوهسایت ظاهرا نمونه اصلی رو دارند.میخواستم ببینم کسی تجربه خرید از این دو فروشگاه رو داره و مطمئن هستند ؟