شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - whitewolf - 2014-06-15 11:47 PM

بابا من هیچ مشکلی ندارم بابام میگن اگه یک اتفاقی افتاد پلیس گفت کو فاکتور؟؟ چه کار کنیم؟ (حالا فعلا دارم به بابام غرولند میدم شاید تونستم راضیشون کنم)
آقا صادق بازم میگم شرمندم به خدا Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
ایشالله تا آخر هفته تفنگ شیراز هست شاید قسمتمون شد
ممنونمKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - royall - 2014-06-16 12:31 AM

تهیه ی فاکتور کاری نداره ک !!
شما بروید یه اسلحه فروش اشنا و بدید براتون با قیمت مناسب فاکتور بنویسه
در ضمن اگه پلیس بخواهد گیر بده به فاکتور و .... که کاری نداره
Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - OSAGAFAR - 2014-06-17 11:16 PM

با سلام
دوستان کسی ست بالپاپ at44 سراغ نداره؟؟؟؟

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Persiacr - 2014-06-18 12:25 AM

سلام دوستان
بنده خریدار ساچمه کراسمن هالو پوینت (Crosman Hollow Point ) برای کالیبر 5.5 هستم، لطفا در صورت موجود بودن در اینجا و یا پیغام خصوصی اعلام بفرمایید.

ممنون

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - sasanfitness - 2014-06-18 02:05 AM

دوستان من مشهدم و ساچمه باراکودا مچ و هانتر اکستریم خریدارم

...

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - ln 1 - 2014-06-18 02:30 PM

خریدار ساچمه الماس استاندارد 5.5 مواردی که دوستان گلم اشاره فرمودند موجود نداشتند.یا حق

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - mozahem - 2014-06-18 02:31 PM

(2014-06-18 12:25 AM)Persiacr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
بنده خریدار ساچمه کراسمن هالو پوینت (Crosman Hollow Point ) برای کالیبر 5.5 هستم، لطفا در صورت موجود بودن در اینجا و یا پیغام خصوصی اعلام بفرمایید.

ممنون

دوست عزیز دیروز ی بسته 250 تایی به طور تصادفی توی ویترین مغازه شکار و اسلحه دیدم که قیمتش 80 هزار تومن بود

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - hamidhakami - 2014-06-18 03:44 PM

با سلام. دوست عزیز و گرامی مزاحم شما مطمئن هستی ساچمه کراسمنی رو که دیدید 250 تایی بود. چون تا جایی که یادم میاد این ساچه در بسته های 500 تایی است. در ضمن قیمت این ساچمه رو الان میتونم برای دوستان عزیز 70 تهیه کنم.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - 1122iman - 2014-06-18 09:48 PM

خریدار ساچمه 40 گرین مرغوب هستم اگر کسی سراغ داره اطلاع بده
ممنون

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Persiacr - 2014-06-19 05:54 PM

(2014-06-18 03:44 PM)hamidhakami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام. دوست عزیز و گرامی مزاحم شما مطمئن هستی ساچمه کراسمنی رو که دیدید 250 تایی بود. چون تا جایی که یادم میاد این ساچه در بسته های 500 تایی است. در ضمن قیمت این ساچمه رو الان میتونم برای دوستان عزیز 70 تهیه کنم.

ممنون دوست عزیز
لطفا شمارتون رو در پیغام خصوصی اعلام کنید. Khansariha (8)