شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - nasergafari - 2014-06-11 08:16 PM

سلام
داش احسان نیترات رو با گلسیرین قاطی نمیکنن که نیترو گلسیرین درست بشه روش ساخت نیترو گلسیرین یه چیز دیگه هست که وسایلی که میخواد هیچ فرد عادی نمیتونه گیر بیاره از بلور نیترات هم برای یه کار دیگه استفاده میشه که اونم یه روش دیگه داره اگر به این راحتی میشد نیترو گلسیرین درست کرد که...

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - hamidhakami - 2014-06-11 08:36 PM

دوستان عزیز و محترم لطف کنید به موضوع تاپیک هم توجه کنید.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - amen - 2014-06-13 01:28 AM

با سلام دنبال cfx سنتتیک یا دیانا 31 هستم ازدوستان اگر کسی سراغ داره اطلاع بده ممنون میشم

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - lockal - 2014-06-13 12:39 PM

سلام
دوستان من 4 تا پایه 2 متری برای سایه بان میخواستم که تلسکوپی باشه و کم جا
دوستان میتونند راهنمایی کنن که از چی میتونم استفاده کنم؟

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - jabili - 2014-06-13 02:15 PM

(2014-06-13 12:39 PM)lockal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

میتونی از لوله های استیل که واسه فرش های پله ها استفاده میکنن استفاده کنی

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - masoudsalamat - 2014-06-13 04:42 PM

همچنان خریدار چوک های اصل آکار....Khansariha (8)
ضمنا دوست عزیز میتونی از پایه های چترهای بزرگ سایبانی استفاده کنید این چترهای بزرگی که چادر دوزها میسازن پایه هاش همین اندازه هست حدودا

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - lockal - 2014-06-13 11:28 PM

(2014-06-13 04:42 PM)masoudsalamat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همچنان خریدار چوک های اصل آکار....Khansariha (8)
ضمنا دوست عزیز میتونی از پایه های چترهای بزرگ سایبانی استفاده کنید این چترهای بزرگی که چادر دوزها میسازن پایه هاش همین اندازه هست حدودا

پایهاش تلسکوپیه؟
(2014-06-13 02:15 PM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-06-13 12:39 PM)lockal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

میتونی از لوله های استیل که واسه فرش های پله ها استفاده میکنن استفاده کنی

میشه بیشتر راهنمایی کنید متوجه نشدم چیو میگید

لوله تلسکوپی دیگه چی هست

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - GHORBANII - 2014-06-13 11:38 PM

یایه هایی که مثل انتن رادیو همگی بترتیب توی هم فرو میرند . که جای کوچکتری اشغال کنند

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - lockal - 2014-06-13 11:41 PM

خوب این پایه ها رو به نظرتدن از کچا بگیرم جنسش زیاد مهم نیست هر چی کم هزینه تر بهتر

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - GHORBANII - 2014-06-13 11:50 PM

همانطور که دوست عزیز گفتن چادور دوزیها دارند