شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - masoudsalamat - 2014-05-30 06:20 PM

خریدار چوکهای اصلی آکار (همون 5 تایی ها بهمراه آچارشون توی یک جعبه سیاه هستم) چوکهای اکسترنال اصلی هم اگر باشه خریدارم از دوستان کسی اگر داشته باشه از ما دریغ نکنه Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - mehrdadjan - 2014-05-30 06:54 PM

(2014-05-30 06:20 PM)masoudsalamat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خریدار چوکهای اصلی آکار (همون 5 تایی ها بهمراه آچارشون توی یک جعبه سیاه هستم) چوکهای اکسترنال اصلی هم اگر باشه خریدارم از دوستان کسی اگر داشته باشه از ما دریغ نکنه Khansariha (8)

تو این تاپیک برای فروش بود نمیدونم الان هم هست یا نه

ارادتKhansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - masoudsalamat - 2014-05-30 09:06 PM

بله بسیار ممنونم دوست عزیز ولی ظاهرا که فروختن همچنان خریدارمKhansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - samani - 2014-06-02 09:19 AM

عزیزان احیانا اگه اسلحه دو لول بایکال یا اکار در حد نو دارند بنده خریدارم
ممنون

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - khoramdin - 2014-06-04 12:58 PM

نیازمند ساچمه باراکودا 4.5 هستم.اگه کسی جایی رو سراغ داره یه ندا بده.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - saeedpersia - 2014-06-04 02:08 PM

اینجا کسی مانستر اوانیکس داره؟ قیمت آکد چنده؟ ای تی 44 بهتره یا مانستر؟ قیمت ای تی 44 چنده؟

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - royall - 2014-06-04 02:36 PM

(2014-06-04 02:08 PM)saeedpersia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا کسی مانستر اوانیکس داره؟
قیمت آکد چنده؟
ای تی 44 بهتره یا مانستر؟
قیمت ای تی 44 چنده؟

دوست عزیز سوالاتتون رو در تاپیک مربوطه مطرح کنید
قیمت اونیکس و ای تی رو در تاپیک گزارشی از قیمت ها بپرسید
این که کدوم بهتره رو هم در تاپیک مشاوره ی خرید سلاح

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - saeedpersia - 2014-06-04 04:49 PM

من بعد 2 سال اومدم دوباره تو انجمن ولی متاسفانه هنوز بعضیا بلدن ایراد بگیرن.درسته من اشتباه کردم قیمت پرسیدم.شما اگه حرفه ای هستی و ...سوال اولمو جواب بده

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - صادق قرنجیکی - 2014-06-04 05:40 PM

(2014-06-04 04:49 PM)saeedpersia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من بعد 2 سال اومدم دوباره تو انجمن ولی متاسفانه هنوز بعضیا بلدن ایراد بگیرن.درسته من اشتباه کردم قیمت پرسیدم.شما اگه حرفه ای هستی و ...سوال اولمو جواب بده
دوست عزیز بازگشت تون رو تبریک میگیم Khansariha (8)
راهنمایی کردن با ایراد گرفتن متفاوته ! ربطی به تازه وارد بودن ، حرفه ای بودن و ... نداره !

با کمی اصلاح می شه نیاز به خرید یا اطلاعات از اوانیکس مانستر دارم.
بقیه سئوالتون رو هم دوستان راهنمایی کردند:
ای تی 44 بهتره یا مانستر؟ این سئوال رو در تایپیک مشاوره خرید سلاح بادی می تونید سئوال کنید.
قیمت آکد چنده؟
قیمت ای تی 44 چنده؟
خوب این سوال هم میتونید در تایپیک مربوط به خودش پیگیری کنید.
لطفا با کمی آرامش پست ارسال کنید Khansariha (215)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - royall - 2014-06-04 05:52 PM

دوست عزیز بازگشت تون رو تبریک میگیم Khansariha (8)
راهنمایی کردن با ایراد گرفتن متفاوته ! ربطی به تازه وارد بودن ، حرفه ای بودن و ... نداره !

با کمی اصلاح می شه نیاز به خرید یا اطلاعات از اوانیکس مانستر دارم.
بقیه سئوالتون رو هم دوستان راهنمایی کردند:
ای تی 44 بهتره یا مانستر؟ این سئوال رو در تایپیک مشاوره خرید سلاح بادی می تونید سئوال کنید.
قیمت آکد چنده؟
قیمت ای تی 44 چنده؟
خوب این سوال هم میتونید در تایپیک مربوط به خودش پیگیری کنید.
لطفا با کمی آرامش پست ارسال کنید Khansariha (215)

[/quote]

اقا صادق امروز چه خبره ؟ همه دعوا دارند ؟ خخخخ Khansariha (226)