شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - BurstFire - 2013-07-20 10:52 PM

(2013-07-20 06:39 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-07-20 06:36 PM)BurstFire نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-07-20 06:24 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-07-20 05:33 PM)BurstFire نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوربین آک سنترپوینت 40*16-4 شدیداً مورد نیاز است.

شیراز موجود هست...ناقابل 500 چوقKhansariha (214)Khansariha (214)
جنسش اصله؟ تخفیف نمیده؟ تهران تقلبیشو قیمت گرفتم 330 تومن.

آصف و تخفیف؟؟؟؟؟؟؟؟....بیخیال...از اون یک کلاماست

ولی تو دوربین تو شیراز حرف اول رو میزنه......اگه جنسش تقلبی باشه بهم میگه...Khansariha (256)
راستی اصل و تقلیب سنتر رو چطور میشه تو ظاهر تشخیص داد؟؟؟

فکر کنم جای چراغ لایتشون فرق داره...درسته؟
احتمالاً همینه. جای پیچ چراغ جنس کپی نزدیک عدسی چشمی هست. من دوربین طرح گامو داشتم همینطوری بود.

البته اینو بگم من خودم ندیدم. مرادی توی فردوسی تلفنی برام پرسید و بعدش گفت اینکه قیمت داده به نظرم کپی باشه!؟ خودشون این دوربینو داشتن اما میگفت با تفنگ بنجامین میفروشه!

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - esijoon - 2013-07-20 11:13 PM

نه داداش.....فکر نکنم جنس تقلبی بده...اعتبار این آقا برا دوربین تو شیراز زیاده

هر سه تبلک تو کمر دوربین هستند....

اگر خواستید من در خدمتم...احتمالا فردا یا پس فردا یه سر برم اونورا

چند روز پیش هم یه سنتر 4*16 دست دوم تو ویترین دیم...چند صفحه قبلتر عکساش هست....کارکرده بود...ولی رو پی سی پی بوده...فقط یه خش زیر شکم دوربین داشت

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - armankhan - 2013-07-20 11:22 PM

سلام دوستان.من خریدار یک عدد دیانا مدل 52 یا 54 کالیبر 5.5 هستم.البته فقط اگر اسلحه بدونه تعمیر و در حد آک و کم کارکرد باشه خریدارم.لطفا اگر کسی فروشندست پ.خ بده.ممنون

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - BurstFire - 2013-07-20 11:26 PM

(2013-07-20 11:13 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه داداش.....فکر نکنم جنس تقلبی بده...اعتبار این آقا برا دوربین تو شیراز زیاده

هر سه تبلک تو کمر دوربین هستند....

اگر خواستید من در خدمتم...احتمالا فردا یا پس فردا یه سر برم اونورا

چند روز پیش هم یه سنتر 4*16 دست دوم تو ویترین دیم...چند صفحه قبلتر عکساش هست....کارکرده بود...ولی رو پی سی پی بوده...فقط یه خش زیر شکم دوربین داشت
داداش قربون دستت ممنون از لطفت. اگه 450 میداد بر میداشتم. فقط نمیدونم این مدل سنتر زیرولاک داره یا نه؟

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - esijoon - 2013-07-20 11:36 PM

بله...زیرو لاک داشت....شاید تخفیف بده....شاااییید....فردا یا پس فردا یه سر میرم برات قیمت نهایی میگیرم....

اون سنتر 4*16 دست دوم نظرت نبود؟؟؟...370-380 میگه ها..بد چیزی نیست اگه برا خودت می خوای...

من نگاش کردم..شفافیت و زومش عالی بود...ریتایکلش سالم....کلا چیز مردی بود

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - mik - 2013-07-20 11:36 PM

با سلام
زیرو لاکداره و هم پارالکس

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - esijoon - 2013-07-20 11:37 PM

آقا اون چند صفحه قبلتر که گفتم عکساش هست مال تاپیک گزارش قیمت هاست...ببخشید اشتباهی گفتم اینجا....

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - BurstFire - 2013-07-20 11:46 PM

(2013-07-20 11:36 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله...زیرو لاک داشت....شاید تخفیف بده....شاااییید....فردا یا پس فردا یه سر میرم برات قیمت نهایی میگیرم....

اون سنتر 4*16 دست دوم نظرت نبود؟؟؟...370-380 میگه ها..بد چیزی نیست اگه برا خودت می خوای...

من نگاش کردم..شفافیت و زومش عالی بود...ریتایکلش سالم....کلا چیز مردی بود
والا اسی جان از جنس دست دوم میترسم مگر اینکه واقعاً تضمینی باشه و طرف شناخته شده باشه و سلامت و عدم باز شدن یا تعمیر جنس رو ضمانت بده. بعد دست دوم رو یکم بالا نمیگه؟ ترجیحاً نو رو برام بپرسی ممنون میشم ازت.Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - esijoon - 2013-07-20 11:50 PM

والا نمیدونم...جنس 500 تومنی قیمت دست دومش حدودا باید چقدر باشه؟؟

باشه..چشم...فردا دارم با سید میرم اونورا...البته اگه گرما امان بده

امروز اخبار میگفت دمای هوای اروپاو آمریکا به مرز بحرانی رسیده...شده 45 درجه....خخخخخخخخخخخخ

اینجا دمای معمولیش تو شیراز که مثلا باید خنک باشه 47 درجست...البته خوزستان و یزد و قم به کنار...Khansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - daneshyar - 2013-07-21 12:18 AM

(2013-07-20 11:50 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امروز اخبار میگفت دمای هوای اروپاو آمریکا به مرز بحرانی رسیده...شده 45 درجه....خخخخخخخخخخخخ

اینجا دمای معمولیش تو شیراز که مثلا باید خنک باشه 47 درجست...البته خوزستان و یزد و قم به کنار...Khansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214)

راست میگی.

آدم میمونه با این دما چی کار کنه.
فقط نمیدونم چرا هیج وقت هواشناسی دمای آفتاب رو نمیگه.
الان 45 درجه دمای خطر هست و قم هنوز روی 44 گیر کرده.Khansariha (290)

برای اینکه بحث تاپیک عوض نشه.

دنبال یه فاکتور برای دینانا 52 هستم برای گرفتن دفترچه اسلحه.
هر کس از دوستان تونست جور کنه یه pm بده.

چند روز پیش یه بابایی از مکه اومده اومد میگفت اونجا خنک تر از فمه.Khansariha (48)
حالا خودتون قضاوت کنید.
(2013-07-21 12:18 AM)daneshyar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-07-20 11:50 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راست میگی.

آدم میمونه با این دما چی کار کنه.
فقط نمیدونم چرا هیج وقت هواشناسی دمای آفتاب رو نمیگه.
الان 45 درجه دمای خطر هست و قم هنوز روی 44 گیر کرده.Khansariha (290)
چند روز پیش یه بابایی از مکه اومد میگفت اونجا خنک تر از قمه.Khansariha (48)
حالا خودتون قضاوت کنید.

برای اینکه بحث تاپیک عوض نشه.

دنبال یه فاکتور برای دینانا 52 هستم برای گرفتن دفترچه اسلحه.
هر کس از دوستان تونست جور کنه یه pm بده.