شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - mmx - 2014-03-05 02:07 AM

(2014-03-04 10:36 PM)Zoli نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-03-04 01:18 AM)mmx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
خریدار اسلحه گوله زنی
لطفا خبر بدید

سلام
دوست عزيز چه نمونه اسلحه گلوله زني مد نظرتون هست؟من چند نمونه سراغ دارم كه دوستان قصد فروش دارن،

سلام
دوست عزیز بشتر مدنظرم ۲۷۰ لوله آلمانی هستش

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - raz - 2014-03-05 02:34 AM

(2014-02-14 10:25 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-10 10:34 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستانKhansariha (8)
نیازمند اورينگ پورت AT44
هرکدوم از دوستان زحمت کشیدند برای خودشون دارند میگیرند ماراهم دریابند
با تشکر پیشاپیش
[تصویر: 13905035531.jpg]
همچنان نيازمند ياري سبزتان هستيم براي اورينك 1*5
يكي از دوستان عزيز كه هنگام باز كردن تفنگ پورت و اورينگها رو به باد فنا داد كه از تفنگ خودم فابريكش باز و روي تفنگ ايشون نصب شد و كارش راه افتاد و بحمد الله با قطعه ي جايگزين كه ساختم خودم براي هميشه از شر اورينگ و پورت راحت شدمKhansariha (219)
ولي ايشون بدليل وسواس زياد نياز به قطعه يدكي براي روز مبادا اونهم فابريك داره Khansariha (214)كه پورت رو براي ايشون تراشيدم ولي اورينگ هنوز...Khansariha (290)
انشالله كه با ديدن اين پست بدونه در دست اقدام هست خخخ

دوست عزیز شما می تونید به خیابان جراغ برق کوچه ناظم اطبا برید وانجا هرنوع اورینگ با قیمت بسیار ارزان بخرید نمونه مورد نظر رو همراه داشته [/font][/size]باشید

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - hoomand - 2014-03-06 01:21 AM

سلام به همه دوستان
من ى پى سى پى ميخوام بخرم با بودجه ٤ ٥ تومن ولى اطلاعات دقيقى در مورد همه مدلهاندارم
ترجيحاً دست دوم هم ميخوام در حد نو و اينكه قدرت و دقت خيلى بالايى ميخوام داشته باشه
تا بعداً دنبال عوض كردنش نرم يعنى دلمونزنه خوب باشه ديگه براى تفريح و شكار ميخوام چون
هفته اى دوبار ميرم ملارد جايى كه ما هستيم فاخته زياده گاهاً خرگوش و جوجه تيغى هم ديدم
خلاصه ى راهنمايى كنيد ممنون از همه
مرسى

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - DAGGER - 2014-03-06 01:29 AM

(2014-03-05 02:34 AM)raz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز شما می تونید به خیابان جراغ برق کوچه ناظم اطبا برید وانجا هرنوع اورینگ با قیمت بسیار ارزان بخرید نمونه مورد نظر رو همراه داشته باشید
دوست گرامي
از راهنمايي و لطف شما سپاسگزارمKhansariha (8)
يكي از دوستان زحمت كشيده و تهيه كردند

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - zebra - 2014-03-06 01:36 AM

(2014-03-06 01:21 AM)hoomand نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان
من ى پى سى پى ميخوام بخرم با بودجه ٤ ٥ تومن ولى اطلاعات دقيقى در مورد همه مدلهاندارم
ترجيحاً دست دوم هم ميخوام در حد نو و اينكه قدرت و دقت خيلى بالايى ميخوام داشته باشه
تا بعداً دنبال عوض كردنش نرم يعنى دلمونزنه خوب باشه ديگه براى تفريح و شكار ميخوام چون
هفته اى دوبار ميرم ملارد جايى كه ما هستيم فاخته زياده گاهاً خرگوش و جوجه تيغى هم ديدم
مرسى

تفنگ درست حسابی با این بودجه میتونید fx t12 whisper mk2 بخرید که حدودا قیمتش میشه 4850
تفنگ ساخت کشور سوعد هست و اگر کمی تحقیق کنید این کارخونه تفنگ هاش کیفیتش در کده تفنگ های وایرخ هست و بسیار بسیار بسیار با کیفیت و عمری هست... مخزن 185 سی سی با تعداد شادت یکنواخت 40 شات 42 ژول با دقت کاملا مسابقاتی و کاملا فول شرود.. Khansariha (8)
خواستید میتونید عکس هاش رو توی اینترنت ببینید .. میتونیم شمارو به خریدارش معرفی کنم Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Vicxtor - 2014-03-06 01:43 AM

(2014-03-06 01:21 AM)hoomand نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان
مرسى

سلام دوست عزیز... Khansariha (8)
در تاپیک زیر مطرح کنید بهتر به جوابتون میرسید :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - royall - 2014-03-06 01:57 AM

سلام به همه دوستان
مرسى

پاسختون رو در تاپیک مناسب دادم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - hoomand - 2014-03-06 04:41 AM

(2014-03-06 01:43 AM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان
مرسى

سلام دوست عزیز... Khansariha (8)
در تاپیک زیر مطرح کنید بهتر به جوابتون میرسید :

Khansariha (8)

ممنون من تاپيك پيدا نكرده بودم
مرسى
(2014-03-06 01:57 AM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان
مرسى

پاسختون رو در تاپیک مناسب دادم

ممنون من تاپيك پيدا نكرده بودم
مرسى

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - BAHMANRAHIMI - 2014-03-06 01:10 PM

نیازمند یک قبضه 5 تیر نیمه اتوماتیک بایکال هستیم دوستان اگر جایی سراغ دارند لطفا آدرس بدند
ارادتمند همه دوستان

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - amin.faraji - 2014-03-07 12:34 AM

همچنان خریدار لوله کالیبر 5/5 بالای 58 سانت و تلمبه در حد 300بار