شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - m.movahed202 - 2014-03-03 10:13 AM

سلام دوستان
برای فروش نداره Negrini کسی کیف حمل سلاح
اگه دارید برام پیام خصوصی بگذارید
ممنون

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - mmx - 2014-03-04 01:18 AM

سلام
خریدار اسلحه گوله زنی
لطفا خبر بدید

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - sadeq - 2014-03-04 08:45 AM

سلام .خریدار فنر فابریک دیانا 56

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - amiremadi - 2014-03-04 12:00 PM

با عرض ادب خدمت دوستان عزیز
نیازمند چند بسته ساچمه الماس پروفشنال elams professional کالیبر 4.5 که معمولا 500 تایی هستند ، هستم
پیشاپیش از زحمات شما کمال تشکر را دارمKhansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Vicxtor - 2014-03-04 02:48 PM

درود دوستان... Khansariha (48)
نیازمند ساچمه ی باراکودا مچ کالیبر ۵.۵۲
(ترجیحا دوستانی که در بازار فردوسی جایی دیدن و سراغ دارن لطف کنن و پ.خ. بزنن)
ممنون... Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - DariushZartosht - 2014-03-04 04:04 PM

سلام.خریدارساچمه جی اس بی ۵۰۰تایی کالیبر۴.۵و۵.۵

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - tinger - 2014-03-04 07:26 PM

(2014-03-04 04:04 PM)DariushZartosht نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.خریدارساچمه جی اس بی ۵۰۰تایی کالیبر۴.۵و۵.۵

دوست عزیز ساچمه jsb مدلهای مختلف و گرین های مختلف داره،مشخص کنید چه مدلی وبا چه وزنی میخوای تا بهتر به نتیجه برسی.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Zoli - 2014-03-04 10:36 PM

(2014-03-04 01:18 AM)mmx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
خریدار اسلحه گوله زنی
لطفا خبر بدید

سلام
دوست عزيز چه نمونه اسلحه گلوله زني مد نظرتون هست؟من چند نمونه سراغ دارم كه دوستان قصد فروش دارن،

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - mostafaagai - 2014-03-05 12:49 AM

سلام دوستان بنده یه ای تی دارم با کپسول 2006 تست 450 بار با سایلنسر و دوربین کندور با کیت شارژ و بقیه لوازم میخواستم بفروشم اما تو قسمت فروش هر چقدر میخوام موضوع تازه ارسال نمیشه از مدیران سایت خواهش میکنم یه صفحه واسه فروشش باز کنن ممنون

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - masih.hunter - 2014-03-05 12:59 AM

(2014-03-04 02:48 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود دوستان... Khansariha (48)
نیازمند ساچمه ی باراکودا مچ کالیبر ۵.۵۲
(ترجیحا دوستانی که در بازار فردوسی جایی دیدن و سراغ دارن لطف کنن و پ.خ. بزنن)
ممنون... Khansariha (8)

درود

فروشگاه مرکزی موجود داره . Khansariha (8)