شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - chiphsun - 2014-02-20 05:51 PM

با سلام . دوستان من میخوام فنر تفنگ بادیم رو عوض کنم وایرخ 80کالیبر 4.5 قیمت فابریکی و اصلی فنر اون چقدره و چه لوازم دیگه ای را باید تعویض کنم و قیمت اونها چقدره و از کجا میشه تهیه کرد.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - esijoon - 2014-02-20 06:04 PM

(2014-02-20 05:51 PM)chiphsun نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام . دوستان من میخوام فنر تفنگ بادیم رو عوض کنم وایرخ 80کالیبر 4.5 قیمت فابریکی و اصلی فنر اون چقدره و چه لوازم دیگه ای را باید تعویض کنم و قیمت اونها چقدره و از کجا میشه تهیه کرد.

یه بار شیراز قیمت گرفتم حدود 100 تومنی بود فنر فابریک وایراخ...کلا وایراخ لوازم یدکیش خیلی گرونه

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - detonator - 2014-02-20 11:44 PM

سلام دوستانKhansariha (8)
خریدار واشر دیانا27 هستیم.
باتشکر

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - amin.faraji - 2014-02-21 02:08 PM

خریدار کپسول 500سی سی 300بار ک

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Zoli - 2014-02-21 03:01 PM

دوستان شديدا نيازمند پوكه كاليبر ١٢

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - dieselpower - 2014-02-21 04:01 PM

داداش من یه تعداد همینجوری میتونم بهت بدم فقط من اصفهان هستم فکر نکنم ارسالش واستون بصرفه اگر کسی رو اینجا دارید بگید تقدیم کنم درضمن سر بقچه ای هستند و اضافیش رو باید ببرید

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - asadjavan - 2014-02-21 10:12 PM

(2014-02-21 03:01 PM)Zoli نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داداش نوکرتم هر چی میخای بیا ببر من دارم ولی باروت و چاشنی چی؟

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Zoli - 2014-02-22 01:47 AM

(2014-02-21 10:12 PM)asadjavan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-21 03:01 PM)Zoli نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داداش نوکرتم هر چی میخای بیا ببر من دارم ولی باروت و چاشنی چی؟

داداش شما بده باقيش با من،اخه شكار گراز زياد ميرم با ماشينم هستيم بعد شليك نميشه پوكه رو وردارم خوردم به پيسي
باروت و چاشني فراوون دارم،واسه ٨٠٠تا دارم،شما چندتا پوكه خالي داري؟

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - amin.faraji - 2014-02-24 04:01 PM

همچنان خریدار مخزن نیم لیتری کامپوزیت 300بار و مخزن المنیومی 250بار کاری Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - aydin - 2014-02-24 04:54 PM

سلام خدمت دوستان عزيز.با اجازه مديران سايت من خريدار سوماترا 500 كاليبر 5.5 كاركرده هستم.از دوستان اگر كسي سراغ داره ممنون ميشم خبر بدن. ممنون