شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - DAGGER - 2014-02-10 10:34 PM

دوستانKhansariha (8)
نیازمند اورينگ پورت و اورينگ بيرون لوله AT44
اورینگ پورت نمره اش طبق كاتالوگ 1*5 و نمره بازاری 1*7 يعني قطر داخلي 5 ميليمتر و ضخامت 1 ميليمتر
بيرون لوله رو هم اندازه فابريك1.78*7.66 قید شده ولی دوتا اورینگ یکمی ضخامتشون فرق دارند
در هر حال هرکدوم از دوستان زحمت کشیدند برای خودشون دارند میگیرند ماراهم دریابند
با تشکر پیشاپیش

[تصویر: 13905035531.jpg]

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Zoli - 2014-02-10 10:38 PM

سلام داداش
من اين اسلحه نداشتم ولي يكي از دوستانم تو كار اورينگ هست اگه بخواي ميتونم طبق مشخصاب واسه شما رديف كنم ،فقط نميدونم چطور برات بفرستم،من اهوازم
(2014-02-10 10:38 PM)Zoli نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام داداش (DAGGER)
من اين اسلحه نداشتم ولي يكي از دوستانم تو كار اورينگ هست اگه بخواي ميتونم طبق مشخصاب واسه شما رديف كنم ،فقط نميدونم چطور برات بفرستم،من اهوازم

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - DAGGER - 2014-02-10 10:50 PM

(2014-02-10 10:38 PM)Zoli نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام داداش
سلام داداش (DAGGER)
دوست عزیزKhansariha (8)
ممنون از لطف شما و ازتون سپاسگزاری میکنم
بدلیل خاص بودن این سایز ها و اینکه میگید این اسلحه رو ندارید پس امکان امتحانش نیست و بزارید مزاحم دوستانی بشم که میخواهند برا خودشون هم بگیرند و تست و اندازه گیری دارند

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - vahidba - 2014-02-11 01:09 AM

سلام
دوستان نیازمند خرید یه دوربین 6*24*50 لیپرز هستم

از کجا میتونم پیدا کنم ؟!

مشهدم، از دوستان کسی میتونه هزینش رو بدم واسم تهیه کنه ؟

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - amiremadi - 2014-02-11 01:17 AM

از دوست عزیز پدرام جان میتونید با قیمت مناسب تهیه کنید
با اسم کاربری pedramxxx
09149090117

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - TAKTAZ - 2014-02-12 10:50 PM

نیازمندارزانترین قیمت دیانا 54 کالیبر5/5
جهت خرید

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - mahmodmoshiry - 2014-02-13 10:48 AM

با سلام

دوستان نیازمند رنج فایندر بوشنل 700 متر 10 * 25 میباشم کسی میدونه کجا پیدا میشه ؟

از دوستان کسی میتونه هزینش رو بدم واسم تهیه کنه ؟

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Vicxtor - 2014-02-13 02:07 PM

نیازمند ای تی ۴۴ (مدل ۲۰۱۳ غیر لانگ) لوله لوتار والتر از هر کجا
ممنون میشم دوستان آدرس دقیق بدن... Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - yaserfisher - 2014-02-13 04:13 PM

(2014-02-13 10:48 AM)mahmodmoshiry نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام

دوستان نیازمند رنج فایندر بوشنل 700 متر 10 * 25 میباشم کسی میدونه کجا پیدا میشه ؟

از دوستان کسی میتونه هزینش رو بدم واسم تهیه کنه ؟
داداش تو سایت گجت کمپ فکر میکنم داشت یه سری بزن

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - majidirani - 2014-02-14 10:12 AM

سلام دوستان Khansariha (8)
آیا ای تی 44 معمولی قنداق سنتتیک طرح مونت کارلو با لول لوتار والتر تو بازار پیدا میشه؟